Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Parkos dzīvo pīles. Cilvēki baro tās ar baltmaizi, kas ir kaitīga pīlēm, jo baltmaize izraisa slimību “eņģeļspārns”. Slimība var izraisīt paralīzi spārnos.

Baltmaize pīles nogalina. Barot putnus ir ļoti jauki, bet būtu labi, ja pilsētnieki zinātu vairāk!

Vairāk lasiet šeit.

Mani tas uztrauc, tāpēc rakstu. Barot putnus ir ļoti jauki, bet būtu labi, ja pilsētnieki zinātu vairāk!”

Iesūtīja: Gregors Pēteris

3 komentāri

3 komentāri

 • Dax

  Dax

  Mūsu ciemata ezeriņā ziemojošās pīles un gulbji tiek masveidā ''tonnām'' baroti ar baltmaizi,katrs ,kas iet pastaigāties ar bērniem pa ceļam veikalā nopērk vismaz divus klaipus baltmaizes.kas uz to baru ir ''piliens jūrā''Ziniet,regulāri pastaigājoties un vērojot gan cilvēkus,gan pīles,secinājums-nekad nevienu slimu putnu neesmu redzējis,kaut gan esmu pārliecināts,ka baltmaizi cilvēki izbaro ļoti daudz.
 • ..

  ..

  Protams, jauki, ka ir norādīta saite uz detalizētāku aprakstu, tikai nav skaidrs, kas ir rakstījis to "detalizētāko aprakstu". Tas ir ieraksts blogā, kuru var uzrakstīt jebkurš bez jebkādām atsaucēm uz pirmavotu. Bloga autora vārds pat nav zināms, tas slēpjas zem nosaukuma "Untitled Safehouse". Ja jau gribēja aktualizēt problēmu, tad varēja norādīt ticamākus avotus. Es gan neesmu manījis ar eņģeļspārnu slimojošas pīles, tāpēc pat nezinu vai šī problēma tiešām ir aktuāla Rīgas pīlēm.
  Es ticu, ka baltmaize nav labākā pārtika ne pīlei, ne cilvēkam un vienveidīga pārtika noteikti izraisa dažādas problēmas. Pie noteiktiem daudzumiem un apstākļiem tā visticamāk spētu izraisīt problēmas gan cilvēkam, gan pīlei. Bet vai tiešām Latvijas pilsētu pīles uzņem baltmaizi tādos daudzumos, lai būtu iemesls satraukties par pīļu uzturu un veselību?
 • wth

  wth

  Mēs, pilsētnieki, to ļoti labi zinam - mēs to daram tīšām, jo pīlēm pilsētā nav jāatrodas, tādēļ mēs cenšamies tās nobendēt, kā arī pie viena ar maizi aizbērt pilsētā esošos dīķus un kanālus, lai to vietā varētu ierīkot autostāvvietas.

  Ironizēju, protams. Jāatzīst, ka es tiešām to nezināju, turpmāk ņemšu vērā (neesmu gan arī nekad pīles barojis, bet...)

  +1 Interneta punkts par to, ka ir norādīta saite uz detalizētāku aprakstu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!