Sūdzību dēlis: Baldones pasta nodaļai ir nesaprotami darba laiki!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Baldones pasta nodaļai ir nesaprotami darba laiki.”

Baldones pasta nodaļai ir nesaprotami darba laiki!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Strādājot Rīgā, nekādi nav iespējams paspēt nokļūt uz pastu Baldonē, un vienīgajā dienā, kad pasts strādā ilgāk, bērniem ir pulciņš un atkal nekā!

Vai tiešām nevar būt pastam darba laiki pielāgoti klientam, īpaši tā sauktajos – Rīgas guļamrajonos?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Jānis.

37 komentāri

37 komentāri

 • Edīte Mozaļevska
 • Mārtiņš Šneiders

  Mārtiņš Šneiders

  Kas ir pasts,mums to gadus 10 atpakaļ kā slēdza.🤣🤣🤣
 • Liəna Jaunbelzere

  Liəna Jaunbelzere

  Man šķiet Bez Tabu sāk aptrūkties interesantu tēmu.🤭
  • Petre30

   Petre30

   Vai vienkārši debiloīdi savairojušies kuriem nekādas loģiskās domāšanas.
 • Liga Meija
 • Valentīna Vizule

  Valentīna Vizule

  Normāls darba laiks.tagad visur ir tāds, izņemot TC.ja vajag ko saņemt, lūdzu-pasta stacijās
 • Mairis Ozolins
 • Mairis Ozolins
 • Andžela Koņkova

  Andžela Koņkova

  Jāpriecājās ,ka vispār tiek👌 daudzās vietās darba laiki ir drausmīgāki. Piemērām mums . Ir pasts kas strādā 1h tikai dienā . Nākāmais pasts ir 10 km attālumā tur darba laiks ir no 8⁰⁰-16⁰⁰ . Pasts nav vainīgs ,ka mēs esam tik aizņemti un netiekām laicīgi . Cilvēki mīļie kas tās pār sūdzībām? Vai kas nopietnāks nav?
 • Roberts Valdmanis

  Roberts Valdmanis

  Kāpēc bez tabu, varēji taču zvanīt Latvijas pastam, palūgt lai samaina darba laikus, jo tev tajā laikā bērniem pulciņš. Tā ir tava problēma ka neteic atvēlētajā laikā, tik pat labi var sūdzēties kāpēc maximā pa nakti ciet, ja nu gadās, ka pa dienu nav laika iebraukt.
 • Sarmite Vanaga

  Sarmite Vanaga

  Mūsu laukos no 8 līdz 12 un tad vēl ir pārtraukums no 8.30 līdz 9.30

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!