Sūdzību dēlis: Avārijas izejas logi no ārpuses nolīmēti ar reklāmām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Braucu ar 1. tramvaju (jauno) no Juglas un pamanīju, ka avārijas izejas logi, kuri avārijas gadījumā ir jāizsit (tie sabirst sīkos gabaliņos un cilvēki tiek laukā), no ārpuses ir nolīmēti ar Origo reklāmas plēvēm.”

Avārijas izejas logi no ārpuses nolīmēti ar reklāmām!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Avārijas gadījumā diez vai šos stiklus var izsist un tikt laukā, kā tie ir paredzēti,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Oskars.

5 komentāri

5 komentāri

 • Linda Kalniņa

  Linda Kalniņa

  Agrāk lasīju Liepājas kriminālziņa, jo bija smieklīgi uzrakstītas...nu tagad šīs ziņas...
 • Kristīne Kļaviņa

  Kristīne Kļaviņa

  A un tās uzlīmes traucē tikt ārā ja notiek avārīja? Ko var tik debīlas sūdzības izdomāt😂😂😂😂
 • jaa

  jaa

  Pat netiekot līdz avārijas situācijai - ir ļoti nepatīkami sēdēt pie šādi aplīmēta loga, jo reklāma sastāv no maziem caurumiņiem, caur kuriem skatoties, reibst galva. Bet satiksmei - jau galvenais, ka tik reklamēt. Priekš kam tramvajam vispār logus vajag, ja cauri nevar redzēt un izsist pie avārijas arī nevar?!
  • nek

   nek

   Labāk ka tramvajā ir nedaiudz ēnas, citādi visi bomži smird no saules...
 • Vilnis Priede

  Vilnis Priede

  Tak uzdāvini sev bezgalīgas iespējas..............................

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!