Sūdzību dēlis: Autobuss no Aizputes līdz Cīravai – cilvēkiem nav jācieš šāda šofera rīcības dēļ!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Autobuss no Aizputes līdz Cīravai – cilvēkiem nav jācieš šāda šofera rīcības dēļ!

“Labdien! Esmu neizpratnē par autobusa šofera rīcību… Diemžēl nepateikšu vārdu, uzvārdu, bet autobuss 497, vadītājs 38443. Braucu uz skolu ar autobusu no Aizputes līdz Cīravai caur Apriķiem.

Ar šādu attieksmi pirmo reizi saskāros savā dzīvē. Pukst un apsaukājas ar lamu vārdiem, kliedz virsū arī vecākas paaudzes cilvēkiem.

Pa pilsētu jābrauc ar 50 km/h, bet šoferis brauca ātrāk un bīstami. Vai tiešām šāda rīcība ir pieļaujama?

Kas notiks tālāk? Es domāju, ka jāprot nošķirt darbu no privātās dzīves. Mums, cilvēkiem, nav jācieš no šāda šofera rīcības!”

Iesūtīja: Monta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl