Sūdzību dēlis: Augšējā stāvā iedzīvotāja regulāri purina sava suņa palagu – viss nonāk uz manas palodzes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Augšējā stāvā iedzīvotāja regulāri purina sava suņa palagu vai segu ar spalvā un smiltīm.”

Augšējā stāvā iedzīvotāja regulāri purina sava suņa palagu – viss nonāk uz manas palodzes!
PIXABAY.COM

“Tas nonāk uz mana dzīvokļa palodzēm. Vai iedzīvotājas šāda rīcība ir atļauta?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Samanta.

18 komentāri

18 komentāri

 • mums

  mums

  vispār bija super kaimiņi, meta miskasti pa logu, sulu pakas, bundžiņas, papīrus un citus mēslus, kaut atkritumu vads trepēs, kā izlietoja tā pa logu. Sēdi, dzer kafiju no rīta un lido gar logu, kādreiz trāpa uz palodzes. Slinkums, ļauprātība, muļķība, kas tas ir
 • te nu gan

  te nu gan

  piekrītu, tas varētu būt ļoti nepatīkami, ja vēl alerģisks cilvēks, bet pieejiet draudzīgi aprunājaties, cilvēki jau nav tik ļauni, ja nē, tad pa sliktam
 • Mārtiņš Šneiders

  Mārtiņš Šneiders

  Tur nevajag sūdzēties bet gan pakvēpināt ko smirdīgu jo dūmi tāpat kā no cigaretēm nonāk augšējos dzīvokļos.😀
 • Laila Putniņa

  Laila Putniņa

  nu bet sūdzas arī par to,ka puķes aplej un piles nolīst lejā,ko tad dara,ja lietus līst??????
 • Emils Cimoska
 • S

  S

  Vai ar kaiminiem nav iespéjams parunát personígi? Varbút cilvéki pat neaizdomájas par to,ka citiem traucé.
  • Ginta

   Ginta

   Man ir ļoti līdzīga situācija, bet uz manu iebildumu kaimiņiene atbildēja ,ka visi tā dara.
 • Egita Fjodorova

  Egita Fjodorova

  Nu stulbums kautkāds😳varbūt sāksi sūdzēties Bez Tabu ka vējš paceļ gaisā smiltis, kuras nonāk uz tavas palodzes!!!???
  • Ralfs Sprincis

   Ralfs Sprincis

   Egita Fjodorova nopietni? Zini man or balkons un zajebal augšejie kaimiņi kas visus sudus pa logu liek arā.. es kafiju un brokastis tur ieturu.. mans īpašums ko kads piedirš...
  • Egita Fjodorova

   Egita Fjodorova

   Ralfs Sprincis arī viņiem ir viņu balkons viņu īpašums-apburtais loks.Katrs tur dara to,kas viņam tīk.Bet pirms publiski sūdzēties,var ar cilvēku aprunāties,lai nonāktu pie kāda kopsaucēja. Ja nē-jāsamierinās,tāda tā balkona "dzīvē.Man arī ir,ir bijis visādi, bet esam pratuši saliedēties.
  • Ralfs Sprincis

   Ralfs Sprincis

   Egita Fjodorova ja to var. Un nav gluži darinko gribi.. ja sudus citam met tad tas ir huliganisms...
  • Evita Lavendele-Gadelia

   Evita Lavendele-Gadelia

   Ralfs Sprincis Katram jau var būt sava izpratne par higiēnu un privāto telpu,bet nu kaut kādas normas sabiedrībā pastāv un pašvaldību saistošie noteikumi to arī nosaka.Man arī nešķiet normāli,ja regulāri palodze ir augšstāvu suņu spalvās,ko dažreiz pat atrodu ledusskapī...Cūcīgi kaimiņi nav rada gabals ar kuru vari izvēlēties saieties vai ne,bet tapēc jau pārējiem nav jādzīvo viņu mēslos.
  • Artur Ashurov

   Artur Ashurov

   Egita Fjodorova vot sitais man liekas stulbi kapec man jasamierinas ar otra viedokli kas itka ir pareizs un jadzivo cita sudos ipasi ja tie sudi ir mana balkona ko nesu pats radijis?? Kapec man jasamierinas?? Purini savu segu sava balkona un viss chilll!!! Man piemeram kaimins smeke uz balkona ub reali nes ieksa dzivokli un tada sajuta ka dzivo pelnatraukaa arii ar to laikam ir jadadzivo jo vins tacu smeke sava balkona bet dumus jaosta man mana??faaak !!!
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Nez vai tā klusētu ja pašam purinātu virs galvas suņu,kaķu spalvas ;) un balkoni nav paredzeti,veļu karināšanai un kur nu vēl tepiķu purināšanai! Iestādīt kastītē puķes,pasēdēt saulītē,bet mums jau tā......ne mana druva :(
 • Dinija Bogdanova
  • Laura Vanaga

   Laura Vanaga

   Dinija Bogdanova nu ko, varam gaidīt viesus citā šovā? 💁‍♀️
 • Lohhhiem🤭
 • Dzintars Cygnus Gulbis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!