Sūdzību dēlis: Atkritumu čupas Jūrmalas pludmalē

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Atkritumu čupas Jūrmalas pludmalē

“Labdien! Jūrmalā, pilsētā ar modernāko atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, izveidojusies šāda situācija. Jau divas nedēļas, kopš iestājies vēsais laiks un pūš stiprāks vējš, pludmalē, kāpjot ūdens līmenim, tiek apgāzti atkritumu konteineri un to saturs izskalots pa smiltīm, aprakts zem tām un daļa ieskalota jūrā, pa zemi mētājošos atkritumu maisus plūkā vārnas, maisiņi brīvi lidinās pa gaisu un tiek iepūsti krūmos. Pludmale ir tukša no cilvēkiem, garām paiet tikai retais, bet lielie konteineri salikti ik pēc simts metriem,” sūdzas “Bez Tabu” skatītājs Linards.

“Tos izmanto pārsvarā vietējie izdzīvotāji, kuri pludmalē izvietotajos konteineros samet mājās sakrātos atkritumus, jo izvešana no mājām maksā 8,4 centus kilogramā. Jāatzīmē, ka brīdi pirms fotogrāfiju uzņemšanas, garām nobrauca “Clean-R” busiņš ar darbiniekiem, kas patieso postažu ātri paspēja sagrābt uz nedaudz uzpost. Fotogrāfijas uzņemtas posmā no Pumpuriem līdz Mellužiem. Jautājums Jūrmalas pašvaldībai, vai brīdī, kad aktīvā atpūtnieku sezona ir beigusies, ir nepieciešami tik daudz konteineru, par kuru apsaimniekošanu tā pat dabū samaksāt Jūrmalas iedzīvotāji?” vaicā raidījuma skatītājs.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl