Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu izbrīnīta! Jau ilgu laiku lietoju šo maģisko produktu, kas labi maskē ataugušās saknes un plānus matus, nekad nevarēju saprast, kāpēc tik ātri beidzas šis produkts!”

Atklāju, ka ražotājs nošmauc 30-35 ml produkta!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Norādīts 75 ml, bet pudelīte beidzas jau pēc pāris lietošanas reizēm, cena arī nav lētākā – 8 eiro. Beigās radās doma to nosvērt uz samērā jutīgiem svariem, atklāju, ka ražotājs nošmauc 30-35 ml produkta.

Uz svariem uzliku tukšu pudelīti, rāda 30 ml, nonulējot, uzlieku pilno pudeli, kas vēl nav atvēra rāda 41 ml, kur tad paliek pārējais? Nopirku divas pilnas pudelītes – uz visām tas pats!

Vai tā nav pircēju krāpšana? Tomēr produkts nav no lētajiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Adriāna.

34 komentāri

34 komentāri

 • Linda

  Linda

  Hēlija balonu pārdošana vispār ir krāpniecība - tiem ir negatīvs svars! Bet, ja nopietni, gāzes blīvums jeb vienas tilpuma mērvienības svars ir arkarīgs arī no spiediena. Jo lielāks spiediens, jo "smagāka" kļūst gāze. Nav labi ignorēt fiziku...
 • Kristine Miljone

  Kristine Miljone

  Vispirms pabeidz pamatskolu un tad sūdzies. 1ml ir vienāds ar 1g tikai ūdenim. Grami un mililitri nav viens un tas pats!
 • Arturo Essential Busino

  Arturo Essential Busino

  Nu to kad apčakare rupji sakot,par to jau nav nekads brīnums,tapat pirceji bespēcigi🤷🏽‍♂️
 • Agnese Rumkovska

  Agnese Rumkovska

  Svari tilpumu (ml) aprēķina, izdalot svaru ar sveramās vielas blīvumu. Ja vielas blīvums ir mazāks par ūdens blīvumu (kā tas ir šajā gadījumā, jo iekšā ir gāzveida viela), tad pēc aprēķina ir skaidrs, ka svari tilpumu attēlos mazāku, nekā tas ir. Bez Tabu, jūs taču varētu paši nedaudz piedomāt, ko publicējat - uz svariem skaidri un gaiši rakstīts, ka tilpums ir ūdenim.
  • Edite Gorbatenko

   Edite Gorbatenko

   Latvijas iedzivotajiem nav raksturigi domat. To mes redzam jau 25 gadus. Un gribu pateikt,ka talak ari nekas nemainisies.
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Pārlasīju vēlreiz - autorei vispār ir ļoti interesanti svari, kas smagumu izsaka tilpuma mērvienībās mililitros 😂
  Mīļais BezTabu, es saprotu, ka jāvāc lasījumi un jāveicina popularitāte, bet pārlasiet un iedziļinieties, vai sūdzība vispār ir loģiska.
  • Marita Marita Švarcbaha

   Marita Marita Švarcbaha

   Nekaada logjika te nav, jo pie mums shmaucaas visur un kaa vien maak. Aizbraucu uz Vaciju 0saakaas iesnas -nopirku deguna aerosolu-tur izmantoju 3 reiz dienaa- veel peec 10 dienaam maajaa pietika 2 nedeeljaam. Nopirku sheit taadu pashu- nepietika pat nedeeljai- Muus jaaj kaa Zarinju govis :-)))
  • Rūķis

   Rūķis

   Laikam nēesi redzejis svarus kuros patiešām var uzlikt produktu svaru gan mililitros gan gramos.tie ir elektronisikie galda svari.
   • Aivars Golubevs

    Aivars Golubevs

    Visādus svarus esmu redzējis, bet tādus, kuri svaru rāda mililitros gan nē. Varbūt jūs attālumu arī mērat nevis metros, bet, teiksim, gramos? Cik kilogramus garš(a) jūs esat?
  • Edite Luika

   Edite Luika

   Marita Marita Švarcbaha,nopietni?Latvijā atver flakoniņu un nolej šķidrumu?Noteikti farmaceiti savos degunos.
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Tilpums ml nenorāda produkta svaru. Ja atmiņa neviļ, tad vienīgi ūdenim 1ml atbilst 1g, bet ne jau krāsas aerosols.
  • Adriāna Anna

   Adriāna Anna

   Arnita Zadvinska Tak visos aerosols ir šķidrums zem gāzes , vai saspiesta gaisa , kas to dzen laukā ne tā ? Nav tāds krāsas aerosols gāzes formā ! :D
  • Arnita Zadvinska

   Arnita Zadvinska

   Adriāna Anna jā, bet tas jebkurā gadījumā nav ūdens, ne tā? Līdz ar to blīvums ir cits un svars arī.
  • Adriāna Anna

   Adriāna Anna

   Arnita Zadvinska Tas gan :) , man mājās virtuves svari arī rāda ml , tiko joka pēc nosvēru šodien nopirkto matu laku , tilpums itkā 275ml , svari rāda 318 ml , ja gramos tad 317... Ne mazāk par norādīto , tad jau kautkas tīrs šeit nav, ja reiz autore sūdzas :)
   • Aivars Golubevs

    Aivars Golubevs

    A metros jūsu svari nerāda? Ja būtu gājusi skolā, tad zinātu, ka bez blīvuma svaru tilpumā pārveidot nevar, tā ka, ja vien jūsu svaros nav iebūvēts blīvuma mērītājs, vai arī blīvumu nevar ievadīt manuāli, tad nu nekādīgi svari nevar rādīt tilpumu...
  • Miks Medenis

   Miks Medenis

   Adriāna Anna Jūs viņu kā, bez iepakojuma svērāt?
   • Anna

    Anna

    Adriana-prātā vaina/kam nav Dievs devis-tam nav..... /😀😀😀
  • Kristine Baltmane

   Kristine Baltmane

   KĀ virtuves svari var nosvērt tipumu? KĀ??!!! Video studijā! Nosvērt- tipumu...
  • Džī Maple

   Džī Maple

   Kristine Baltmane ja ir ievadīts produkta svars uz ml kā redzams ūdenim un pienam, nekam citam šie svari nevar nosvērt tilpumu.
  • Aigars Foršais Foršais

   Aigars Foršais Foršais

   Kaut ko tādu vēl publicēt? Bez tabu ir tik aprobežots?
 • Qa

  Qa

  Preces tilpumu nevar nomērīt ne ar svariem ne ar lineālu.
  75ml izobutāna (galvenās sastāvdaļas pēc produkta sastāva apraksta) sver vien pāris nanogramus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!