Sūdzību dēlis: Atklāju, ka ražotājs nošmauc 30-35 ml produkta!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu izbrīnīta! Jau ilgu laiku lietoju šo maģisko produktu, kas labi maskē ataugušās saknes un plānus matus, nekad nevarēju saprast, kāpēc tik ātri beidzas šis produkts!”

Atklāju, ka ražotājs nošmauc 30-35 ml produkta!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Norādīts 75 ml, bet pudelīte beidzas jau pēc pāris lietošanas reizēm, cena arī nav lētākā – 8 eiro. Beigās radās doma to nosvērt uz samērā jutīgiem svariem, atklāju, ka ražotājs nošmauc 30-35 ml produkta.

Uz svariem uzliku tukšu pudelīti, rāda 30 ml, nonulējot, uzlieku pilno pudeli, kas vēl nav atvēra rāda 41 ml, kur tad paliek pārējais? Nopirku divas pilnas pudelītes – uz visām tas pats!

Vai tā nav pircēju krāpšana? Tomēr produkts nav no lētajiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Adriāna.

34 komentāri

34 komentāri

 • Solvita Skumbina

  Solvita Skumbina

  Forši svari, ja var ml ar svariem nomērīt 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
 • Raimonds Silanžs

  Raimonds Silanžs

  Zem spiediena sašķidrināta izobutāna blīvums 25 grādu temperatūrā ir 0,551g/ml.
  75 ml*0.551g/ml=41,3g.
 • Jana Gļibicka Subere

  Jana Gļibicka Subere

  Pirmārt katrai vielai mililotri un grami skaitļos atšķiras(kā jau visi šeit norāda), otrkārt-jāskatās vai uz iepakojuma ir norādīts bruto vai netto daudzums(attiecībā uz svaru). Drīzāk pudeles saturu izlej mērtraukā nevis liek uz svariem🙄
 • Dinara Fjodorova

  Dinara Fjodorova

  Ml un grami ir divas dažādas lietas.🤦‍♀️ blīvums atšķirīgs.
 • Iveta Kareva

  Iveta Kareva

  Cilvēki sāk jau nojūgties pavisam....bez Tabu droši vien pārsmējušies līki lasot tās pērles😄😄😄
 • Kārlis Kokins

  Kārlis Kokins

  Lasot komentarus domaju ka vairak naudu vajaga ieguldit izglitiba
 • Aivars Golubevs
 • Aina Sansan
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Dažiem cilvēkiem vienkārši vajag nomirt, pēc iespējas ātrāk...
  Žēl, ka stulbums nav sāpīgs, ļoti žēl.
  Un, BezTabu komanda - par Jūsu sūdzību redaktoru IQ zemo pakāpi man arī sen vairs nav šaubu - bliežat visu pēc kārtas, pat pašiem nepārbaudot cik info ir pamatots un patiess.

  Atgādinat tos pašus idiotus, kuri akli izplata Endziņa viltus ziņas. 😆
  Galvenais, ka ir kāds info, bet vai tas ir patiess - ai, pajāt taču.

  Sūdzību dēlis, ja?
  Nu tad pie šī paša dēļa 99% no šo sūdzību autoriem būtu arī jānošauj, bez jebkādas žēlastības. 😂
  • Iveta Kareva

   Iveta Kareva

   Andrzej Nemberg ....bet pats pozitīvākais ka stulbums nav lipīgs...vismaz pagaidām😄😄😄
 • Krista Baltaiskalna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!