Sūdzību dēlis: Atklāju, ka ražotājs nošmauc 30-35 ml produkta!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

34 komentāri
Atklāju, ka ražotājs nošmauc 30-35 ml produkta!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esmu izbrīnīta! Jau ilgu laiku lietoju šo maģisko produktu, kas labi maskē ataugušās saknes un plānus matus, nekad nevarēju saprast, kāpēc tik ātri beidzas šis produkts!”

“Norādīts 75 ml, bet pudelīte beidzas jau pēc pāris lietošanas reizēm, cena arī nav lētākā – 8 eiro. Beigās radās doma to nosvērt uz samērā jutīgiem svariem, atklāju, ka ražotājs nošmauc 30-35 ml produkta.

Uz svariem uzliku tukšu pudelīti, rāda 30 ml, nonulējot, uzlieku pilno pudeli, kas vēl nav atvēra rāda 41 ml, kur tad paliek pārējais? Nopirku divas pilnas pudelītes – uz visām tas pats!

Vai tā nav pircēju krāpšana? Tomēr produkts nav no lētajiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Adriāna.