Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Atkal uz Rīgas ielām redzu skrienam žurkas.”

Atkal uz Rīgas ielām redzu skrienam žurkas!

Iesūtīja: Sandra

Video

18 komentāri

18 komentāri

 • cukurs

  cukurs

  Žurka meklē savus bruņurupučus tak, lai uzņemots jaunā daļā Rīgā :D
 • Ieva Ieva Ieviņa

  Ieva Ieva Ieviņa

  pie Braslas 49b mājas pie kanalizācijas šahtām caurums pie cauruma,nesen viena beigta pusdienu nogulēja,tādi nu mums tie sētnieki,neredz ne žurkas,ne to,ka caurums pie cauruma.RNP,KĀ PARASTI RULLĒ,NAUDU GAN NASKI NO MUMS IEKASĒ.Bez Tabu laipni lūgti pie mūsu mājas,apstaigājiet apkārt palūkojaties,pie viena ir veca kļava kura savilkta ar celtniecības jostu,lai kaut kāda aizsardzība,baidāmies,ka nogāzīsies uz mūsu automašīnām.NEVIENAM NERŪP MŪSU DZĪVĪBAS,MŪSU ĪPAŠUMS!!!!!!
 • Jēkabs Kaska
 • Evita Stalbe
 • Laura Valtere

  Laura Valtere

  Man nav iebildumu. Arī bebrs krastmalā izlien un cilvēki apkārt ar telefoniem uzreiz. Žurkai nevar aizliegt pārvietoties. Zeme nepieder cilvēkiem, kā dažiem šķiet 😉
 • Monvids Kirilovs
 • Vilnis Ampers

  Vilnis Ampers

  Žurkas ir pirmās kuras pamet grimstošu kuģi. Respektīvi - Pilsēta, kurā redzi skrienam žurku, grimst.
 • Eldars Salvis Ozolinsh

  Eldars Salvis Ozolinsh

  Hallloooooo- Tā ir Nila kaķu spiegžurka...
  Pārbauda ceļu kvalitàti....
  🤣🤣🤣🤣
  Un ar kameru labajā ausī "čeko" vadītàjus ar traktoru bez OCTA un māmiņas ar 1 mazo, kurām nespīd vairāk par 11€...
  Un, PROTAMS, astē ir kodolraķete no Čimuka un vispār- tas taču ir Vladimirs Vladimirovičs!!!!!
  😨😨😨😨😨😲🤤😲🤤😈😈😈😈🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  Man to lika rakstīt Trampa kgs un sarkasmā, ceru, līdzvèrtīgs rakstam!!!!
  Lai piedod "Rīdzenes" čaļi un jaunā ĀM Bestija von der RudiŪjinātàj' kdze- man VID par Jums reklāmai nesamaksāja!
  😭💪😉🤣🤣🤣🤣🤣
 • Kaspars Kreilis

  Kaspars Kreilis

  Kā tur bija tas teiciens par žurkām un grimstošu kuģi? 😂
 • Austris Leitlands

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!