Sūdzību dēlis: Atkal uz Rīgas ielām redzu skrienam žurkas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

18 komentāri
Atkal uz Rīgas ielām redzu skrienam žurkas!

“Labdien! Atkal uz Rīgas ielām redzu skrienam žurkas.”

Iesūtīja: Sandra

Video

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Liene Helēna Puriņa
  +8 +8 0

  Liene Helēna Puriņa

  Es teiktu,ka skatītajam laikam nav savas dzīves,kā uztraukties par žurku,kas skrien pāri ceļam!😏 gribētos gan vaigā redzēt šo skatītāju😂😂😂
 • Lili Kaķis
  +2 +2 0

  Lili Kaķis

  Wou! Es stacijā pa perona malu redzēju žurku skrienam! Nu es jau biju sajūsmā! Un apkārtējie vispār nereaģēja....
  Ja nopietni, es domāju, ka no mušas ziloni uzpūst nav vērts, bet pieskatīt situāciju vajadzētu attiecīgajām inspekcijām. Ņujorkas piemēru Rīgai nevajadzētu ņemt... 😉
 • Gints Brunavs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!