Sūdzību dēlis: Atkal nevar pieslēgties e-klasei!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mēģināju pieslēgties e-klasei, it kā jau uzlaboja to veiktspēju, bet šodien atkal, pieslēdzoties ir tehniska kļūme!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Jēkabs.

Atkal nevar pieslēgties e-klasei!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
6 komentāri

6 komentāri

 • Maris Liepins

  Maris Liepins

  nahuj vaig! mazak zinasi ilgak dzivosi😂😂😂😂🤣🤣🤣
 • Sandra Fedotova

  Sandra Fedotova

  Nu kas par muļķībām!Ko var melot!Viss ar eklasi ir kartiba nekas nekur nekaras!
  • Sandra Kukare

   Sandra Kukare

   Sandra Fedotova ja jums bija viss kārtibā tas nenozīmā ka visiem strādāja labi🙈🙈🙈
  • Еленка Паулауска

   Еленка Паулауска

   Sandra Fedotova man arī šodien ta biji.pēc kaut kadas stundas tikai atvēras.
 • Girts Liepins
 • Rūdolfs Petrovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!