Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
“Ārvalstu sociālie tīkli pieprasa pases vai ID kartes foto – tā drīkst?”

“Sveiki! Reiz man aizmirsās parole sociālajā tīklā “vk.com”. Īsziņā man atsūtīja pagaidu paroli, bet kad ievadīju to, parādījās, ka jāveic jauns pieprasījums, lai tiktu iekšā savā profilā. Sacīts – darīts, bet vēlāk sākas vilšanās –  parādās logs, kurā jāatsūta pases vai ID kartes fotogrāfija, kas Latvijā pēc likumiem ir stingri aizliegts!” sūdzas Salvis.

“Vai tiešām man ir jāpārkāpj Latvijas likumdošana, lai piekļūtu ārvalstu sociālajiem tīkliem?” vaicā “Bez Tabu” skatītājs.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Armand Egl
 • :D
  0 0 0

  :D

  pases foto piedienīgu negrib dot, a bet plikas vāveres davaij tik dodam!!!
 • Sandra Pice
  0 0 0

  Sandra Pice

  Facebook man pieprasija ieprieksseja profila! Man tur nebij bildes.Protams es neko tadu nesutiju un profils tika man izdzests.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl