Sūdzību dēlis: Ārsts veica izmeklējumus bez sejas maskas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Devos uz Ogres veselības centru, lai veiktu ultrasonogrāfiju kaklam.”

Ārsts veica izmeklējumus bez sejas maskas!
PIXABAY

“Ārsts lika noņemt “to tur” (masku). Biju nepatīkami pārsteigta, ka ārsts pats nebija sejas aizsargmaskā, strādājot ar pacientu tik tuvu. Ļoti, ļoti nepatīkami!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Asnate.

48 komentāri

48 komentāri

 • Ģirts Kizenbahs
 • Antonina Mertena

  Antonina Mertena

  Tikai peedeejais suuds var sudzeeties ka dakterim nav maskas , jatiesham taa bija ,tad ,daktera k. jums ar galvu viss ir kaartiibaa , bet taa pad***a uzpirkta kuce !
 • Raimonds
 • Ome

  Ome

  Citi gaida rndās,mēnešiem j,a jau pašai maska , vai baiďījàs ka acīs iespļaus?Pricàjies ka pieņēma.
 • jelgavniece Inese

  jelgavniece Inese

  Asnāte man dibenu atlaizīsi?Ko tu tikai tai viņķelienei laizi es tev vismaz iedošu kādu eiriku par to ::)
 • Aaaaa

  Aaaaa

  Kaklu ultrasonogrāfijā skata no ārpuses ne iekšpuses, tāpēc maska netraucē, tas tiem pārgudrīšiem, kas vaicā kā gan var veikt kakla apskati maskā, tā, var.
 • Zane

  Zane

  Nu tad nav ko vazāties pa ārstiem,sēdi mājās savā uzpurnī,ja jau tā bail no covid,sūdzās vēl te🤣
 • Ieva

  Ieva

  Ļoti patīk tie reāli domājošie mediķi. Es biju patīkami pārsteigta, ka ieejot kabinetā pie sava speciālista, viņš bija bez uzpurņa, un atļāva arī man noņemt. Es nevaru atrasties ar uzpurni, jo man reibst galva no gaisa trūkuma, un nevar saprast, ko aiz tās lupatas bubina. Kaut būtu vairāk saprātīgu cilvēku, nevis psihosomatiķu, kas visām tic un baidās!
 • Ilze
 • Māra

  Māra

  Ārsti ļoti labi zin, ka sejas maskas neko nepalīdz, tikai no maskas ilgstošas nēsāšanas var radīt sejas iekaisumu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!