Sūdzību dēlis: Apsaimniekotājs nesakopj iekšpagalma teritoriju!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Diemžēl, “Rīgas namu pārvaldniekam” neinteresē, kā cilvēki dzīvo Dzirciema ielā 49.”

Apsaimniekotājs nesakopj iekšpagalma teritoriju!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Neskaitāmas reizes esam lūguši sakopt un savest kārtībā iekšpagalmu, bet viss bez rezultātiem. Laikam esam neredzami un nedzirdami. Galvenais maksāt apsaimniekošanas maksu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

3 komentāri

3 komentāri

 • Rīgas namu pārvaldnieks

  Rīgas namu pārvaldnieks

  Labdien!
  Teritorijas uzkopšanas darbi ir veikti. Lai veiktu asfalta seguma remontu, dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem ir jālemj PAR šo darbu prioritāti un jādefinē finansējuma avots.
 • Marita

  Marita

  Par bedrēm rakstiet un sūtiet bildes RD, ja tā ir pašvaldības teritorija.
 • Airisa

  Airisa

  a naudiņu jau sakrājāt? Nu tad uz priekšu, pasūtiet darbus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!