Sūdzību dēlis: Apsaimniekotāja paziņojumu kāpņu telpā ir tikai krievu valodā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labprāt zinātu, ko “Rīgas namsaimnieks” raksta paziņojumos manā kāpņu telpā, bet nevaru, jo viss tikai krieviski.”

Apsaimniekotāja paziņojumu kāpņu telpā ir tikai krievu valodā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai arī ziņojumi attiecas tikai uz krievvalodīgajiem? Kā tas nākas, ka latviešiem Latvijā nav pieejama informācija latviešu valodā? Vai tas nav būtisks valsts valodas pārkāpums?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Elīna.

9 komentāri

9 komentāri

 • latviete

  latviete

  Vispār Latvijā vajadzētu likumu- nekur neviena kirliča. Tiešām sajūta, ka Krievijā dzīvojam. Debīli.
 • Aigars

  Aigars

  Tur visi nam pārvalde ir vien liel p d krievi takā tas normāli. Psrs laikos lv laizij krieviem dirsu un mūsdienās seko tieši tas pats. Krievi 1 vieta u. Viņu valodā 1 vieta.. Raka neraudi un lasi to bukletu krieviski
 • Rīgas namu pārvaldnieks

  Rīgas namu pārvaldnieks

  Labdien!
  Informāciju krievu valodā klientiem izsniedzam pēc pieprasījuma. Iespējams, ka klients, kurš pieprasījis aktuālo informāciju krievu valodā, izvietojis savas dzīvojamās mājas koplietošanas teritorijā, lai arī pārējie dzīvojamās mājas iedzīvotāji ir informēti par aktualitāti, lai gan šī konkrētā informācija par jauno ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu paziņošanas kārtību tika izsūtīta visiem if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } lietotājiem, publicēta gan RNP mājas lapā, gan RNP sociālo tīklu lapās.

  Atgādinām mūsu klientiem, ka visa aktuālā informācija ir atrodama mūsu mājas lapā if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } kā arī tiek publicēta mūsu sociālo tīklu lapās. Ja ir kādas neskaidrības vai papildu jautājumi, mūsu klienti var savus jautājumus uzdot:
  * sūtot uz mūsu vienoto e-pasta adresi rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv;
  * apmeklējot jebkuru RNP klientu apkalpošanas centru - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } /> * zvanot uz informatīvo tālruni 8900 darba dienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00.

  Aicinām sūdzības autoru sazināties ar mums, precizējot dzīvojamās mājas adresi, lai varētu apsekot to un noņemt konkrēto paziņojumu.
 • Kkkaaa

  Kkkaaa

  Paskat tik, kā jūs zem tupeles nospiestie tikāt pie interneta, lai ierakstītu komentāru, ka ar šito viss ok?
 • Kluz
 • Vilnis Priede

  Vilnis Priede

  Arprac,latviešiem noteikumi paliek miglā tīti...................
 • HA

  HA

  Un kādā valodā tad vēl gribējāt! Tie tur jau tikai vienu valodu prot. Paši tādus domē savēlējāt, tad nu nav ko tagad pūst un elst! :DDD
 • H
 • otto

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!