Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Apmeklējām Daugavpilī sešas frizētavas, un nevienā no tām nevar maksāt ar karti!

“Labdien! Daugavpils apmeklējums – apmeklējām Daugavpilī sešas frizētavas, un nevienā no šīm frizētavām nevar maksāt ar karti!

Nav čeki un pat dažās no tām nav kases aparāta. Frizētavas darbojas pēc žurnālu ierakstiem.”

Iesūtīja: Aija

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Chika
  +4 +3 -1

  Chika

  POS terminālis nav obligāta lieta uzņēmējam. Tam ir abonēšanas maksa un plus bankai procents no darījuma. Kases čeks ari nav obligāti jāizsniedz, drīkst izmantot kvīšu grāmatiņu. Kā arī patenta maksātajiem čeks nav obligāts- tikai pēc klienta pieprasījuma.
 • g
  +3 +3 0

  g

  Tā jau ir katra uzņēmēja izvēle-ir vai nav bankas terminālis. Bet nu kases aparātam, lai izsniegtu čeku, gan būtu jābūt obligāti.
 • SB
  +1 +1 0

  SB

  Mārupē frizētavā arī jānorēķinās skaidrā naudā, čeki netika izsniegti man pēc apmeklējuma.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl