Sūdzību dēlis: Aplama situācija tualetē! It kā spogulis ir, bet kāda no tā jēga?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jelgavas “Circe K” aplama situācija tualetē! It kā spogulis ir, bet kāda no tā jēga?”

Aplama situācija tualetē! It kā spogulis ir, bet kāda no tā jēga?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Spogulim pa virsu uzlīmēta uzlīme ar degvielas uzpildes stacijas loteriju. Man jau šķiet, ka spogulim ir cita funkcija, tomēr izskatās, ka “Circle K” domā savādāk!” raksta Bez Tabu skatītāja.

16 komentāri

16 komentāri

 • Arturs Anijazovs
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Skatos - pat tualetes papīrs vēl rokā.

  Pat dirsu kārtīgi nenoslaucīja, ka tik fiksāk nofočēt kaut ko sensacionālu un šokējošu. 😮😂
 • Alvis Paļums

  Alvis Paļums

  Pieliecies zemāk aita 😂 Laikam jau tagad ir normāli par pilnīgi visu sūdzēties Bez Tabu 😤
 • Andrejs Zeile
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Uzvilcies?
  Nu tad paņem un novelc, ja kas nepatīk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!