Sūdzību dēlis: Aplama situācija tualetē! It kā spogulis ir, bet kāda no tā jēga?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jelgavas “Circe K” aplama situācija tualetē! It kā spogulis ir, bet kāda no tā jēga?”

Aplama situācija tualetē! It kā spogulis ir, bet kāda no tā jēga?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Spogulim pa virsu uzlīmēta uzlīme ar degvielas uzpildes stacijas loteriju. Man jau šķiet, ka spogulim ir cita funkcija, tomēr izskatās, ka “Circle K” domā savādāk!” raksta Bez Tabu skatītāja.

16 komentāri

16 komentāri

 • Glorija Grevcova

  Glorija Grevcova

  Mazums ka aizgāja padir..st bez maksas , tā vēl kautkas neapmierina! Nu pipec cilvēki !
 • Aelita Balode

  Aelita Balode

  Bet tas nav spogulis, tā ir reklāma. Un ietekmīga.
 • Brenda Miglone
 • Amanda Viļuma
 • Dace Saulīte

  Dace Saulīte

  Laikam tagad ir stilīgi par katru sīkumu sūdzēties Bez tabu. Ienāca prātā vecum vecā reklāma par Auseklīti - Jums ir problēmas? Nieki! Tās atrisinās Bez tabu ("Auseklītis").
 • Iluta Jakubovska

  Iluta Jakubovska

  Diezgan muļķīgi pa visu spoguli līmēt uzlīmi. Ja vajadzēja tieši uz spoguļa, varēja tādu mazāku, maliņā.
 • Zane Stulpiņa

  Zane Stulpiņa

  Kāpēc nevar aiziet pie tirgotāja un izrunāties tur ? Bet ne sūdzas uzreiz 🙄🙄🙄
 • Sandija Kovaļevska

  Sandija Kovaļevska

  Man ir bijusi situācija kad savelk muguru un tad tieši acī iekrita skropsta. Tādā sutuācijas es nevarētu pieliekties zem uzlīmes lai paskatītos acī. Bet nu jā,kā jau lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju,vajag tikai iesmiet.
  Degradējušies lopi...🤬😔🤨
  • Andrzej Nemberg

   Andrzej Nemberg

   Tad ātros jāsauc.
   Ja, protams, tā skropsta ļauj saskatīt displeju. 😉
 • Edijs Aboltins
 • Sandija Kovaļevska

  Sandija Kovaļevska

  Man ir bijusi situācija kad savelk muguru un tad tieši acī iekrita skropsta. Tādā sutuācijas es nevarētu pieliekties zem uzlīmes lai paskatītos acī. Bet nu jā,kā jau lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju,vajag tikai iesmiet.
  Degradējušies lopi...🤬😔🤨

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!