Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tiešām tas ir normāli?”

Apkaunojums Eiropai un arī Lietuvai!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Apkaunojums Eiropai un arī Lietuvai!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Aivars.

24 komentāri

24 komentāri

 • Karins Mimmon Martin Simanis

  Karins Mimmon Martin Simanis

  Apkaunojums ir tad tas ka cilvekam ir jalasa sadi stulbi raksti :)
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Es nesaprotu, tagad Neids ir pieņemts par BezTabu galveno redaktoru, vai kas? 😂😂😂
 • Artis Andersons-barons
 • Raitis Bērziņš

  Raitis Bērziņš

  Artis Rožkovs Šie laikam neizlaiž cauri filtram ko mest iekšā. 😅
 • Guna Salna

  Guna Salna

  Demogrāfiskā situācija jāuzlabo. Vismaz tāds pamudinājums👍🤭😂
 • Marta Kalniņa
 • Anzela Mihailova

  Anzela Mihailova

  A man patīk,nevis sūdzība,bet tā naudiņa,Latvijā arī vajag.
 • Lohiem
 • Ingars Neija

  Ingars Neija

  Ir skaidrs, ka sūdzības autoram intelekts, spriestspēja un analizēt spēja ir kritiskā līmenī. Bet savukārt BezTabu pēdējā laikā sevišķi izceļās ar (atvainojiet) stulbu "Click bite" ierakstu publicēšanu, kas savukārt nav labs nopietnības rādītājs.
 • Oto Juris Seļickis

  Oto Juris Seļickis

  Tagad cilvēki pat itkā aizskarošus jokus sūta uz bez tabu? Oh boy, vienīgo problēmu ko šajā visā saskatu ir sūdzības autors, ja šo lasat, lūdzu izdzēsiet visus savus sociālo portālu profilus un nekad vairs šeit neatgriežaties

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!