Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mēs nopirkām es alus pudeli  “Mego” veikalā.”

Alus pudele nav pilna!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tagad konstatējām, ka pudele nav pilna,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ieva.

35 komentāri

35 komentāri

 • Liene Liene

  Liene Liene

  Kad cilvēki beigs vaimanāt un piņņât par katru sūdu??????????
  • Daina Caune
  • Liene Liene

   Liene Liene

   Daina Caune laikam :D bet cilvēki ari reali dzive sudzas par hujnu!
   Piem.atnak uz restoranu un apvainojas ka 15-20min jāgaida ēdiens :D ej, blja, ēd uz bistro! Būs ātrāk :D pat maķītī ir jāgaida :D paskaties netā kā vajag, atkal dirsīs!
   Ciest.nevaru cilvēkus kuri tupa dirš par kautkādu h*jnu, raud, aprunā citus vai bāž savu smirdīgo degunu kur nevajag! Un tas, goda vards, notiek tikai Latvija!!!!!!
 • Loreta Jurkeviča
 • Liga Sablovska

  Liga Sablovska

  Liene Sablovska🤣🤣🤣 nav vairs ko rādīt viņiem.😂😂
 • Ineta Bučmeja

  Ineta Bučmeja

  Kārtējais stulbums, ko var uzrakstīt sūdzību dēlī.
  Šī pudele izskatās vērta vaļā, jo aizstaisīts alus neputos.
  Vai bija grūti uzreiz uzrakstīt ražotājam? Bez sūdzību dēļa neiztikt?
  Kad stulbie pircēji, kas taisa farsu sapratīs, ka iegādātie produkti nav veikalā ražoti, audzēti, pildīti utt.?! 🤦‍♀️
  Brīžiem liekas, ka pēc daudzu domām, kasieri audzē, koservē, pilda, ražo un fasē turpat veikalā uz vietas. 😂
 • Viktors Smirnovs

  Viktors Smirnovs

  Andris Zieds Arita Bērziņa :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
  • Andris Zieds

   Andris Zieds

   Vēl stulbāku šo laikam padara tas, ka pudele izskatās atvērta (parasti aizvērta tā neputo)
  • Arita Bērziņa

   Arita Bērziņa

   Lāčplēša gadījumā jau tas tikai pozitīvi 🤔🤔🤔🤔🤔
 • Irina Irinka

  Irina Irinka

  Bet nav rakstīts vai pudele bija atvērta un vnk izdzerts bišku vai tomēr pilnīgi jauna un ar tādu brāķi? Ja ir smadzenes, tad pudele vajadzēja saglabat(protams, ja tas ir tiešām rūpniecības brāķis un pudele ir aizverta) un rakstit pa taisno ražotājiem. Un gaidīt kaste ar alus, ka atvainošanās par sagadatiem neērtībām.
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  :D :D :D kad pirka neredzeja? :D nu ja ta slapst pec alina :D un kads tam sakars ar veikalu tiklu....?!!!!!!!!!! Beidziet vainot veikalus un vinu darbiniekus lietas, kurus vini nerazo... vai ari tiesam sak Jukt visi prata? sudzas par veikaluiem bet sudzaties pie razotaja. Ari pardevejs vai kasieris nav pie ta vainigs bet visu negativo jau dabun pardevejs......
 • Atceros

  Atceros

  Mēs arī nopirkām šampi pirms mēneša, šodien konstatēju, ka pudele ne tikai ir nedaudz atdzerta, ka jūsu gadījumā, bet vispār tukšā... Un korķa nav. Ko darīt? Rakstīt sūdzību dēlī vai meklēt vainīgos?
 • Madara Ozoliņa

  Madara Ozoliņa

  Izskatās ka šei pircējs domā, ka kāds Mego darbinieks ir attaisījis pudeli, mazliet padzēries un aiztaisījis ciet 😂😂😂
 • Raimonds Reika

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!