Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

35 komentāri
Alus pudele nav pilna!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mēs nopirkām es alus pudeli  “Mego” veikalā.”

“Tagad konstatējām, ka pudele nav pilna,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ieva.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Dragon Ball memes LV
  +15 +15 0

  Dragon Ball memes LV

  1) tā ir, kad pērc h*iņu, nevis normālu alu
  2)kāds te sakars ar Mego? Vai tad viņi ražo un pilda pudelēs?
  3) kad cilvēki beigs būt tik lieli dalbajobi?
 • Inga Terluka
  +8 +8 0

  Inga Terluka

  Laikam Mego darbinieki nodzēra!😁🤦‍♀️
  Kādu viņiem pudeli/es piegāda,tadas arī izliek plauktos!!! Jāskatās ko pērc!!!
 • Maija
  +7 +7 0

  Maija

  Bez Tabu sūdzību dēlis labāk saredzams, nekā alus līmenis pudelē veikalā. Izcila tālredzība!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl