Sūdzību dēlis: “Alus brūža teritorija pie bāra “Autentika” rada bīstamus apstākļus!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
“Alus brūža teritorija pie bāra “Autentika” rada bīstamus apstākļus!”
Ekrānuzņēmums no "Google Street view"

“Labdien! Jautājums par teritoriju Bruņinieku ielā 2 jeb bijušās alus darītavas “Kimmel” teritoriju. Ēku tehniskais stāvoklis rada apdraudējumu gan to iedzīvotājiem, gan sabiedrībai kopumā. Kāpēc šajā teritorijā tiek ļauts izmantot ēkas saimnieciskai darbībai? Kafejnīca/bārs “Autentika” ir uzsākusi aktīvu darbību, rīko lielus festivālus, pasākumus, līdz ar to cilvēku apjoms teritorijā brīžiem ir bīstami liels. Tiek apdraudētas cilvēku dzīvības,” raksta nobažījusies Bez Tabu skatītāja Jana.

“Tas ir tikai laika jautājums, kad ēka vai pazemes pagrabi bruks, it īpaši pie šādas slodzes. Un kurš būs atbildīgs par šo atgadījumu? Tāpat kā Zolitūdes traģēdijas gadījumā – neviens? Vai tiešām ēku tehniskais stāvoklis ļauj veikt šādas saimnieciskās darbības? Tur uzturas mazi bērni ar ģimenēm, tā ir mūsu nākotne, ko pakļaujam briesmām. Kā arī mazliet dziļāk pagalmā ir iekārtota automašīnu serviss, garāža, kur nelikumīgi tiek veikta saimnieciskā darbība uz atsevišķiem pasākumiem, izvietojot bāru un pārdodot alkoholu. Ekspluatācija šajā teritorijā ir jāpārtrauc! Kāds labums sabiedrībai ir no šāda riska? Kurš ar to nopelna? Ir taču izstrādāts kvartāla attīstības un atjaunošanas projekts, kura būvniecība ir plānota jau tuvākajā laikā – kāpēc teritorija vēl netiek slēgta?”