Sūdzību dēlis: Alojas novada Staiceles bērnudārzā bērniem ir jāsalst, jo nav pieslēgta apkure!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Alojas novada Staiceles bērnudārzā bērniem ir jāsalst, jo nav pieslēgta apkure!”

Alojas novada Staiceles bērnudārzā bērniem ir jāsalst, jo nav pieslēgta apkure!
LETA

“Izrādās, ka katls esot saplīsis un siltums vēl nebūšot aptuveni divas nedēļas! Audzinātājas ar vecākiem nolēma, ka nevedīs bērnus uz bērnudārzu šo laiku, bet ko darīt vecākiem, kas strādā? Bērnudārzā pa dienu tiek slēgti sildītāji, bet tāpat tur ir vēss – grādi esot ap 15, citreiz pat mazāk!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo vecāki.

1 komentārs

1 komentārs

  • pumba

    pumba

    Ja godīgi, tad šajā 100% vainojami tikai un vienīgi Alojas novada deputāti, kas laikus nespēj vienoties un novērst tuvojošos draudus. Dome šim jautājumam sāka pievērsties vien tad, kad laikapstākļi vairs neļāva šo problēmu atstāt novārtā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!