Sūdzību dēlis: “Alojas domes bezdarbība – joprojām no Puikules muižas uz galvas krīt ķieģeļi!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
“Alojas domes bezdarbība – joprojām no Puikules muižas uz galvas krīt ķieģeļi!”

Labdien! Vai atceraties stāstu, kur Puikulē, Alojas novadā, bērnam ratos iekrita ķieģelis? Vēl joprojām nav sākts torņa remonts. Tur taču ir bērnudārzs, kas septembrī atvērsies, lai sāktu jaunu mācību gadu!” raksta kāds anonīms ziņotājs.

“Solījums jau esot no jūnija, ka sāks remontu, bet nekā. Vai tiešām ir jānotiek traģēdijai, lai kāds kaut ko darītu? Varbūt jūs varat palīdzēt, kaut gan Bārdas kungs atkal tiks sveikā cauri.”

“Bez Tabu” jau vēstīja, Puikules muižas dzegas ķieģeļu mūra un augšējās daļas ķieģeļu erozijas ietekmē ir iespējama ķieģeļu krišana. Ēkas īpašniekam, Alojas novada domei, līdz pērnā gada 1. septembrim, jo ēkā atrodas bērnudārzs, uzdots veikt atbilstošus pagaidu pasākumu, lai novērstu bīstamību. Piemēram, izvietot drošības tīklu, lai krītošās ēkas daļas neapdraudētu cilvēkus. Tas nav izdarīts.

Foto