Sūdzību dēlis: Alkoholam norādīta akcijas cena, kas ir dārgāka par sākotnējo cenu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Alkoholam it kā ir norādīta akcija, bet akcijas periodā tas maksā vēl dārgāk.”

Alkoholam norādīta akcijas cena, kas ir dārgāka par sākotnējo cenu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Lūk, cik negodīgi rīkojas tirgotāji,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Andris.

7 komentāri

7 komentāri

 • Ignats Gogolis
 • Svetlana Kravčuka

  Svetlana Kravčuka

  Pērc vienu, maksā par diviem...kas nav skaidrs? 😂
 • Modestas Kazimieras Gružauskas

  Modestas Kazimieras Gružauskas

  Kada starpiba, alkohols ir vispar kaitigs veselibai, ipaši aknam. :P
 • Niks Luika
 • Arnita Zadvinska
 • Ērika Krimska
 • a

  a

  Gan jau kļūda ciparos. Ja arī ar akciju ir dārgāk, veikals taču speciāli to nerakstītu pie akcijas. Un kāda jēga no sūdzības, ja pat veikala nosaukums nav uzrakstīts?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!