Sūdzību dēlis: “Akropoles” tualetes pie slidotavas ieejas ir diezgan interesantas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“”Akropoles” tualetes pie slidotavas ieejas ir diezgan interesantas. Tur norādes ir it kā loģiski novietotas, bet lielākā daļa vīriešu, neskatoties uz norādēm, iet uz sieviešu tualeti!”

“Akropoles” tualetes pie slidotavas ieejas ir diezgan interesantas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Apmeklējot labierīcības, divi vīrieši iznāca no sieviešu tualetes kabīnēm. Kamēr gaidīju savu vīru pie tualetes ieejas, pamanīju, ka tikai retais vīrietis pamana ieeju vīriešu tualetē.

Amizanti! Lielākā daļa ieiet sieviešu tualetē, un tad saprot, ka jāmeklē vīriešu tualete,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Līga.

28 komentāri

28 komentāri

 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Interesanti, cik tad ilgi tā Līga tur tupēja un vēroja to ateju, lai reāli varētu izsecināt, ka "lielākā daļa vīriešu tāpat iet uz sieviešu tualeti"??? 😉
 • Jānis Blūms

  Jānis Blūms

  Vajag iet uz vietējo Topiņu tad neapmulsīs , nau ko vazāties pa modernu veikalu toletēm
  • Kristaps Zariņš

   Kristaps Zariņš

   Jānis Blūms modernos veikalos ir TuAletes , tikai laukos ir tOletes
  • Jānis Blūms

   Jānis Blūms

   Kristaps Zariņš galīgi pajāt o vai u ideja bija jāsaprot 😉
  • Igors Afļitunovs

   Igors Afļitunovs

   Jānis Blūms vēl viens burtu kalps iepeldējis 😄😄😄
 • Juris Bernans
  • Kristaps Zariņš

   Kristaps Zariņš

   Juris Bernans women have no rights 🤦🏼‍♂️🤯
 • Es

  Es

  tik daudz sūdzību par šo veikalu- ta zāli izmīca, ta veca zivs, ta tualetes sliktas - bļ nesaprotu- viss tik slikti, tai pat laikā ka dotas desmitiem jaunas darba vietas, par to gan neviens neaizdomājas... Tas pats bija ar IKEA- parijuši pusdienas pa 2 EUR, jāiet caur visu veikalu un kas tik vēl ne... tas nekas ka Igauņi brauc pie mums tērēt naudu, attiecīgi iekasējot PVN, tas nekas ka jaunas darba vietas, tas nekas ka lielākā daļa konkurentu kuri tirgoja leišu vai poļu mēbeles ja tās tā var nosaukt, drastiski nometa cenas- jo beidzot ir normāla konkurence Ko var čīkstēt...
  • jaa

   jaa

   Nu uz Ikea vairs neiešu! Ne jau dēļ ēšanas zonas, bet man riebjas tā vazāšanās pa bultām. Man, piemēram, vajag virtuves skapīti, man jāvazājas cauri visiem dīvāniem, sekcijām, ēšanas zonām, utt. Tad labāk aiziet uz Yisk, nopirkt vajadzīgo un doties mājās.
 • Ieva-Līga Miķelsone
 • Edgars

  Edgars

  Tas gan tā nav, cik biju tajā tualetē, visi vīrieši ko redzēju gāja savā tualetē.
 • Raimonds Bērziņš
 • Vivita Luse

  Vivita Luse

  Vīriešiem tāds ieradums,iet pa kreisi pa dzīvi,un izskatās ka arī te velk pa kreisi..Sieviešu wc laikam labāk..🙂
 • Saule

  Saule

  Nu ko lai saka,viriesi jau pec dabas iet pa kreisi,un pec bildes spriezot,ari sini gadijuma tas iezimejas...😃
  • Ego

   Ego

   Kad beigs dalīt tās tualetes? Nu iznāca no wc kabīnes vīrietis, kas, autorei no tā kas slikts notika? Uz wc iet nokārtoties, nevis pētīt citus. Uzlikt uzrakstu TUALETE , un lai iet, kuram vajag.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!