Sūdzību dēlis: “Akropoles” tualetes pie slidotavas ieejas ir diezgan interesantas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“”Akropoles” tualetes pie slidotavas ieejas ir diezgan interesantas. Tur norādes ir it kā loģiski novietotas, bet lielākā daļa vīriešu, neskatoties uz norādēm, iet uz sieviešu tualeti!”

“Akropoles” tualetes pie slidotavas ieejas ir diezgan interesantas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Apmeklējot labierīcības, divi vīrieši iznāca no sieviešu tualetes kabīnēm. Kamēr gaidīju savu vīru pie tualetes ieejas, pamanīju, ka tikai retais vīrietis pamana ieeju vīriešu tualetē.

Amizanti! Lielākā daļa ieiet sieviešu tualetē, un tad saprot, ka jāmeklē vīriešu tualete,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Līga.

28 komentāri

28 komentāri

 • Daniela Lankovska

  Daniela Lankovska

  Tas moments,kad Bez Tabu nav ko rādīt,kad pat toletes ir jārāda🙄
 • Mārtiņš Uzulis

  Mārtiņš Uzulis

  Youtube kanāls ''ANTARES ievads'' komentē: ---> Kāda katastrofa, ko nu tagad darīt, pasaules gals pienācis, kā vel nepasūdzējās neviens, ka tuoletes papīrs pārāk balts, ka apgaismojums pārāk labs, man jau šķita ka vietējie urļiki tur visu būs piedirsuši. Apkārt apšaudes notiek, a te viens nabadziņš sūdzās par niekiem.
 • Dalberga Linda
 • Harijs Kapickis
 • Vīrietis
 • Elizabete Rubene
 • Monta Ozola
 • Katrina Kate Kurzemniece

  Katrina Kate Kurzemniece

  Pie vienas ieejas arī Akropolē tualetes kur vienkārši durvis un nekas nav norādīts 😁 es kādu brīdi apmuslusi stāvēju un centos saprast kur iet,tad pamaniju ka augstu virs durvīm 3 m augstumā tumši ,tumši pelēku cilvēciņu zīmes ,bet nu jāpameklē ,lai viņus ieraudzītu vispār 😅😅
 • Zoije

  Zoije

  Kādas darba vietas??? Interesanti, tieši cik latviešu tur nodarbināti? Pārsvarā tur strādā leiši un krievi, valsts valodā sarunāties nevar, kur skatās Valsts Valodas centri, inspekcijas, utt.?
 • Amanda Viļuma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!