Sūdzību dēlis: “Akropoles” tualetes pie slidotavas ieejas ir diezgan interesantas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

28 komentāri
“Akropoles” tualetes pie slidotavas ieejas ir diezgan interesantas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“”Akropoles” tualetes pie slidotavas ieejas ir diezgan interesantas. Tur norādes ir it kā loģiski novietotas, bet lielākā daļa vīriešu, neskatoties uz norādēm, iet uz sieviešu tualeti!”

“Apmeklējot labierīcības, divi vīrieši iznāca no sieviešu tualetes kabīnēm. Kamēr gaidīju savu vīru pie tualetes ieejas, pamanīju, ka tikai retais vīrietis pamana ieeju vīriešu tualetē.

Amizanti! Lielākā daļa ieiet sieviešu tualetē, un tad saprot, ka jāmeklē vīriešu tualete,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Līga.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
  +14 +11 -3

  Es

  tik daudz sūdzību par šo veikalu- ta zāli izmīca, ta veca zivs, ta tualetes sliktas - bļ nesaprotu- viss tik slikti, tai pat laikā ka dotas desmitiem jaunas darba vietas, par to gan neviens neaizdomājas... Tas pats bija ar IKEA- parijuši pusdienas pa 2 EUR, jāiet caur visu veikalu un kas tik vēl ne... tas nekas ka Igauņi brauc pie mums tērēt naudu, attiecīgi iekasējot PVN, tas nekas ka jaunas darba vietas, tas nekas ka lielākā daļa konkurentu kuri tirgoja leišu vai poļu mēbeles ja tās tā var nosaukt, drastiski nometa cenas- jo beidzot ir normāla konkurence Ko var čīkstēt...
 • Andrzej Nemberg
  +13 +10 -3

  Andrzej Nemberg

  Interesanti, cik tad ilgi tā Līga tur tupēja un vēroja to ateju, lai reāli varētu izsecināt, ka "lielākā daļa vīriešu tāpat iet uz sieviešu tualeti"??? 😉
 • Saule
  +13 +10 -3

  Saule

  Nu ko lai saka,viriesi jau pec dabas iet pa kreisi,un pec bildes spriezot,ari sini gadijuma tas iezimejas...😃

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl