Sūdzību dēlis: Aizputē lapas dedzina parkā, kur pastaigājas māmiņas ar bērniņiem, bērni rotaļājas, pensionāri atpūšas uz soliņiem

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

52 komentāri
Aizputē lapas dedzina parkā, kur pastaigājas māmiņas ar bērniņiem, bērni rotaļājas, pensionāri atpūšas uz soliņiem
Evija Trifanova / LETA

“Labdien, esmu Aizputes iedzīvotāja, tā kā ārā ir rudens, ir sākušas birt kokiem lapas. Respektīvi pilsēta tiek kopta, nokritušas lapas tiek sagrābtas kaudzītē un tās iznīcina – sadedzinot! Gaisā paceļas balti dūmi, kas ar nepatīkamu aromātu piepilda pilsētu.

Lapas dedzina parkā, kur pastaigājas māmiņas ar bērniņiem, bērni rotaļājas, pensionāri atpūšas uz soliņiem, bērni caur parku dodas uz skolu.

Lieta tāda, ka es kā māmiņa nevaru izvest savu zīdaini laukā, ieelpot svaigu gaisu, jo tāda svaigā gaisa nav!

Ir pilns ar lapu dūmiem, pēc pastaigas rati, drēbes smird pēc dūmiem, tā pat skolēni nonākot skolā – visas drēbes pievilkušas ar dūmu smaku.

Šoreiz runa ir tieši par PMK rajonu Aizputē, pie Novadpētniecības muzeja, lapas tiek dedzinātas katru dienu!

Vai tiešām nav citas iespējas, kur likt sakritušās lapas? Ar cieņu, Aizputes iedzīvotāja.”

Iesūtīja: Lillija

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Inga Karklina
  +27 +25 -2

  Inga Karklina

  Taas lapas vajag izgaazt suudziibnieces daarzinjaa.Nu jau galiigi glupi palikushi ar savu suudzeeshanos par niekiem.
 • Agrita Agija Lapiņa
  +20 +19 -1

  Agrita Agija Lapiņa

  Es visu bērnību pavadīju laukos, rudenī un pavasarī grābām lapas , kopām sētu un dedzinājām lapas, vai tad kāds no mums saindējās un nomira ? Nē... mēs tik bērnībā vien dancojām apkārt ugunskuram un metām visādas drazas iekšā... tā bija bērnība...
  Par ko tur sūdzēties?
  Vot pilsētā neviens neskatās, ka bērni pastaigājas pīpē uz ielas un parkos pie bērnu laukumiem kur cigarešu dūmi iet virsū tad jau gan neviens nesūdzās.
 • vau
  +12 +10 -2

  vau

  Iesūtīja: Lillija mans ieteikums,vediet uz tās Lillijas māju tās atlikušās lapas.Vina dedabūjusi sieviete,vai nepiesātināmā.Nu ej kur citur,ja jau tik ļoti tā lapu smarža nepatīk!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!