Sūdzību dēlis: “airBaltic” stjuarte ignorē nospiestu izsaukuma pogu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“”airBaltic” lidojuma laikā stjuarte ignorē nospiestu izsaukuma pogu, vienlaicīgi tup uz grīdas un sarunājas ar pasažieri. Esmu šokēta gan par ētikas normu neievērošanu, gan paviršo atbildi uz iesniegumu.”

“airBaltic” stjuarte ignorē nospiestu izsaukuma pogu!

“Rakstīju “airBaltic”, atbildi citēju: “Atbildot uz Jūsu jautājumu par apkalpes komunikāciju ar pasažieriem, vēlos Jūs informēt, ka gadījumā, ja tiešie darba pienākumi netiek ietekmēti, ja netiek apspriesti jautājumi par politiku, reliģiju, rasismu un minētā saruna nav ārpus pieņemtajām morālajām un ētiskajām normām, tad stjuartu komunikācija ar pasažieriem ir pieļaujama.”

Tātad pēc “airBaltic” pārstāvja teiktā sarunāšanās IETILPST stjuartes darba pienākumos un pat ar augstāku prioritāti!” pārdomās dalās Bez Tabu skatītāja Līga.

10 komentāri

10 komentāri

 • to KP

  to KP

  tieši tā tā ir sos poga,Tā lĪGA iedomājās ka tā ir vibro poga.Tizlene.
 • Jevgenijs Panaščiks
 • Maris Zanders

  Maris Zanders

  citi uzskata, kā tā ir viņa privātā lidmašīna, un tad sāk sūdzēties, ja nav pa viņa prātam :D
 • Skaties ka
 • KP

  KP

  Līgai laikam ar bija garlaicīgi...ka izsauca ar pogu. Vispār jau tā poga domāta sos gadījumos...Nez, kas Līgai ta bija?
  Man reiz AirBaltic pateica, ka, ja sēdi beigās(kur es drošāk jūtos un pēku sēdvietu) nav ko brīnīties, ja ēdienkartē vairāk nav ko izvēlēties...ieteica man nākamreiz ēst pirms lidojuma vai tomēr pirkt priekšā biļetes...un vēl labāk biznesa klasē sēdēt, ja, jau vajagot rīt...jā, jā..tieši tā..rīt ?. Labi, ka man ar humoru viss ok., ar nosmēju...un teicu...ka tik orģinālus un bezjēdzīgus ieteikumus nebiju sen dzirdējusi!
  Bet Līgai....eh...nu Līga, Līga....nu nespaidi lieki tās pogas....tak..tā nav domāta izsaukumam pēc drinka..tik ārkārtas gadījumos..bez stresa
 • ieteikums lĪGAI
 • Egija Olega Meita

  Egija Olega Meita

  Kaartejai pasazieris kuram garlaiciigi palikaas? cik esmu daudz lidojusi ar Airbaltic nu ne kad nav bijusas ne kadas problemas un varu teikt tikai un vienigi to labako
 • Kristine Miljone

  Kristine Miljone

  Nu bļāviens ??‍♀️ jā, sarunāšanās ietilpst darba pienākumos, kur darbs ir ar cilvēkiem. Es arī labprāt aprunājos ar klientiem, gan, kad strādāju uz kuģa, gan gaisā. Cilvēku stulbumam nav robežu.
 • Elina Bambite
 • Alvis Siliņš

  Alvis Siliņš

  Pieļauju domu ka skatītāja Līga ir kārtējā aita, kura nezinot situācijas abas puses taisa blamāžu kompānijai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!