Sūdzību dēlis: “airBaltic” izsniedz kuponus lētākiem lidojumiem, bet beigās cena ir vēl dārgāka!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Stāsts ir par “airbaltic”. Viņi izsniedz 10 eiro kuponus, kurus var izmantot atlaidei lidojumiem.”

“airBaltic” izsniedz kuponus lētākiem lidojumiem, bet beigās cena ir vēl dārgāka!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ievadot kuponu, cena paliek vēl dārgāka nekā bez kupona, kā tas ir iespējams? Kad viņi beigs krāpties? Sazināties ar viņiem nav iespējams!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Edvards.

2 komentāri

2 komentāri

  • Afg Antonovich

    Afg Antonovich

    ja biļete ražota Latvijā, tad reizini x5 nevis - 10 eiro
  • Es

    Es

    Ja līdz šim nezināji- lidojumu cenas var mainīties ik pa minūtēt, pievienotajos foto cenu salīdzināšana veikta ar vairāku stundu intervālu... pirms kādu apvainot - pašreiz bez atlaides rāda 60,99, bet pēc stundas, divām 100% būs cita cena

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!