Sūdzību dēlis: 3. maršruta autobusā cilvēki kā siļķes mucā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos pajautāt, vai tā “Rīgas satiksme” rūpējas par COVID-19 apkarošanu?”

3. maršruta autobusā cilvēki kā siļķes mucā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ir izņemti autobusi no saraksta! Kur iepriekš varēja ievērot 2 metru distanci, tagad cilvēki ir kā siļķes mucā. Runa ir konkrēti par 3. autobusa maršrutu virzienā uz Bolderāju 7.20!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Toms.

16 komentāri

16 komentāri

 • Astrīda Selma
 • Lelde

  Lelde

  Cilvēki, beidziet baidīties! Es braucu ar visādiem autobusiem, strādāju dārziņā, kontaktējos ar visādiem cilvēkiem un paldies Dievam nekāda kovida! Dievs sargā! Izlūdzos aizsardzību un braucu. Labprāt brauktu bez maskas. PVO sākumā teica, ka maskas īpaši neaizsargā, bet... Tagad? Tas viss ir sviests. Kuram būs lemts saslimt - saslims, kam nē - nē. Pamēģiniet uz nedēļu atslēgt medijus, redzēsiet, cik mierīgi sirdī paliek un izzūd kovidi un šmovidi! :) Žēl tos, kuri baidās... :( Jēzus ir kungu KUNGS! Uzticies sirdī Viņam un esi drošībā, chill! 🙂
 • Jevgenijs Jevgenijs

  Jevgenijs Jevgenijs

  Katru dienu braucu ar 3 autobusu, nekad nav kur sēdēt... Standarts...
 • Grigors

  Grigors

  Kāpēc policija neskatās un neliek sodus, šoferim.tur autobusā nav no vienas mājsaimniecības jāliek sodi.
 • Laura Zicmane
 • Cukero Zanders

  Cukero Zanders

  tas tapēc, ka Latvijā nav covida ;) samazina reisus, jo daudzus sabaidējuši ar fake pandemiju un sēž mājās, nevis braukājās apkārt...
 • Eva

  Eva

  Kā ar nosacījumu, ka var aizpildīt 50% autobusa platības? Tas netiek ievērots?
 • Ineta Grosa

  Ineta Grosa

  Bez Tabu - jūs piesienieties un TV runājiet par daudz ko, nebūtu, it kā jāparunā ar atbilstošām instancēm par šo absurdu????
 • Līga Ruciņa
  +16 +16 0

  Līga Ruciņa

  Maršrutus ir jāpieliek klāt nevis jānoņem, it sevišķi laikā kad sāk un beidz darbu.
 • Arnita Veidemane

  Arnita Veidemane

  Patreiz braucu tieši tādā autosā. Ir daži pasažieri bez maskām. Absurds

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!