Sūdzību dēlis: 25 minūšu laikā pārdevēja nevarēja man pārdot kapli!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

32 komentāri
25 minūšu laikā pārdevēja nevarēja man pārdot kapli!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Sestdien, 17. aprīlī, biju iegriezies veikalā “Depo” Krasta ielā, jo vajadzēja šo to dārzam nopirkt. Viena no precēm bija kaplis.”

“Pie kases kasiere secināja, ka nav svītru koda, bet kapli mums ļoti vajag. Tad kasiere 10 minūtes pa telefonu mēģināja izskaidrot kādam, kas tā ir par preci – mērīja kātu, galu un krāsu nosauca, otrā galā, protams, nesaprata.

Kasiere knapi latviski runāja. Tad viņa jautāja blakus kasierei, kas tas par rīku, izrādās, viņas nezināja, kas tas ir un kāds pircējs no citas kases, teica, ka tas ir kaplis. Uzzinot šo dīvaino nosaukumu, kasiere atkal 10 minūtes skaidroja kapļa krāsu pa telefonu. Kad kopsummā jau bija pagājušas 25 minūtes, beigās pateicām, ka mums neko nevajag, un palikām bez kapļa!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.