Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
21. autobuss pastāvīgi kavējas! Varbūt jāpadomā par alternatīvu risinājumu!

“Labdien! 21. autobuss pastāvīgi kavējas. Varētu saprast, ja tas kavētos dažreiz un par dažām minūtēm, bet ja tas notiek regulāri, vai izkrīt vairāki reisi, kā tas bija šorīt, tad varbūt jāpadomā par alternatīvu risinājumu!

Lai cilvēki nekavētu darbu un skolu.”

Iesūtīja: Indra

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Un?
  +4 +4 0

  Un?

  1) Varētu padomāt, ka tikai 21.autobuss kavē.. citi transporti nekavē.
  2) 21.autobuss kursē pa Brīvības ielu, kura šobrīd ir uzrakta un korķi tur ir nemitīgi
  3) Droši vien jāvēršas uz RS nevis BezTabu
 • Martin
  +5 +3 -2

  Martin

  Domāju, ka ar šo sūdzību Jums jāvēršas Rīgas satiksmē, ne Bez tabū.
 • Aldis
  0 0 0

  Aldis

  Kādi tur korķi,ja autobuss jau no galapunkta laicīgi neizbrauc,un izlaiž reisus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl