Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Cik tas korekti? Pakalpojums, par ko maksāju, nav primārs, bet gan politiskās reklāmas
Ilustratīvs foto: LETA

“Labdien. Dzīvoju Amatas novadā. Jau vairāk nekā divas nedēļas regulāri kavējas pasts. Kavējas tā, ka, atnākot 16.00 no darba, tā joprojām nav. Tikmēr visu jau esmu izlasījusi internetā.

Sazinoties ar pastnieku priekšnieku, viņš man sniedza atbildi, ka šobrīd pastniekam ir primāri iznēsāt politiskās reklāmas un tikai pēc tam avīzes/žurnālus un visu pārējo.

Pakalpojums, par ko maksāju savu naudu, nav primārs, bet politiskās reklāmas, kuras daudziem nemaz nav vajadzīgas un tāpat nonāk miskastē, ir svarīgākas. Cik tas ir korekti?”

Iesūtīja: Ilze

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Latvijas Pasts
  0 0 0

  Latvijas Pasts

  Labdien, Ilze!

  Abonēto preses izdevumu piegāde notiek atbilstoši līgumam, kas noslēgts starp Latvijas Pastu un konkrēto izdevēju. Jūsu apdzīvotajā teritorijā līgums paredz preses izdevuma piegādi tā iznākšanas dienā līdz darbdienas beigām. Neatkarīgi no tā, kādu korespondenci un cik lielā apjomā pastnieks piegādā, preses izdevums ir jāpiegādā atbilstoši līgumā noteiktajam termiņam. Laikraksts vienu dienu var tikt piegādāts agrāk, bet citu – vēlāk, bet jebkurā gadījumā līdz darbdienas beigām. Atvainojamies, ka pasta darbinieks sniedza neprecīzu informāciju saistībā ar preses izdevumu piegādes nosacījumiem.

  Ar cieņu,
  Latvijas Pasts

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl