Sūdzību dēlis: Cik ilgi jāgaida, kamēr Namu pārvaldnieks uzskatīs par nepieciešamu atjaunot ietves segumu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Cik ilgi jāgaida, kamēr Namu pārvaldnieks uzskatīs par nepieciešamu atjaunot ietves segumu?
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Evija sadaļā Sūdzību dēlis raksta: “Labdien! Katru dienu, ejot pa piemājas gājēju celiņu un vērojot piebrauktuves, domāju, kad SIA Rīgas Namu pārvaldnieks iecirknis Daugava uzskatīs par nepieciešamu atjaunot ietves segumu.

Kā redzams attēlos, atšķirības starp Maskavas ielas 2., 8., 5. korpusiem 1.,2.,5. un 3. korpusu ir acīmredzamas, un tādas tās ir jau vairākus gadus. Mājas iedzīvotāji 2014. gada maijā vērsās ar vēstuli SIA Rīgas Namu pārvaldnieks un diemžēl saņēma noraidījumu problēmas risinājumam. Par mājas apsaimniekošanu kopumā varētu stāstīt daudz nervus kutinošu un brīžiem traģikomisku stāstu, taču ietvi lieto ne tikai mājas iedzīvotāji. Ar cieņu Evija!”

Foto