Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Kad beidzot Maltā sāks remontēt ceļus? Pa Maltu iedzīvotāji brauc ar 10 km/h, ja brauks ātrāk, paliks bez riepām, māmiņas mokās pa ceļiem ar bērnu ratiņiem. Maltas pagasta pārvalde diemžēl nevar atbildēt uz šo jautājumu, varbūt jūsu redakcija palīdzēs sniegt atbildi Maltas iedzīvotājiem!”

Ceļi Maltā – “nothing special”! Pa Maltu iedzīvotāji brauc ar 10 km/h, ja brauks ātrāk, paliks bez riepām

Iesūtīja: Inga

Foto

13 komentāri

13 komentāri

 • Anna

  Anna

  Nodokļus maksājam, bet jābrauc pa bedrēm. No asfalta ceļiem atgriežamies pie zirga ceļa. Asfaltu pirms vēlēšanām plēš nost ar greidaru lai tikt vaļā no bedrēm, tas laikam tikai pie mums ir iespējams.
 • Irena

  Irena

  PriksKam vjadzeigs pogosts,ja pogostam nav naudas. Taidu pogostu ir jolikvidei.Taida bardaka ,kai pimivsim nav nikur.
  • Jevģēnijs Lugovskis

   Jevģēnijs Lugovskis

   Esam zem Rēzeknes novada domes. Pagasts tas ir priekš skaistuma.
 • Irena

  Irena

  Kad Maltas pagastam ir bijusi nauda.Viniem viena atbilde;Ņaudas nav. Citas atbildes nav un nekad nebus .Tas tacu ir Maltas pagasts.
 • Aleks

  Aleks

  Tas raksts ir tā lai Latviešus nomierinātu ka citur ir sūdīgāk kā pie mums vai kas?
 • mirstīgais
 • Elīna

  Elīna

  Pati savām acīm redzēju kā remontēja bedres Maltā! Šausmīgi, jo strādniekiem pilnīgi neinteresē bedri izslaucīt no gružiem un putekļu un smilšu kārtas! Viņi asfalta maisījumu ber pa taisno tādās bedrēs un tad pieblietē, bet pēc minūtes viens strādnieks gāja gar manu mašīnu, aizķērās ar kāju uz noblietētās bedres un izrāva visu saturu ārā! Pēc tam tāpat ar kāju iestūma visu savās vietās un devās tālāk! Lūk par ko mēs maksājam nodokļus, jo redz, ja sataisīs kārtīgi un kvalitatīvi, tad ceļu remontstrādniekiem Maltā nebūs darba! Skumji!
 • Jurka
 • Taisnības cīnītājs

  Taisnības cīnītājs

  Pipilsētā Rēzekne braucot pa Saules ielu ceļš ved uz (dačām) caur garāžu virknei. Un tur ja godīgi satiksme ir aptuveni tāda pati ka pa Atbrīvošanas aleju. Bet tur bedres asvaltā ir no 50 cm līdz 2 metri un dziļums no 5 līdz 20 cm. Lietus laikā tur veidojas peļke 30 cm dziļuma un rādiusā uz 7-9 metri. Bedres arodas viena pie otras apbraukt ar tādu satiksmi kā tur ir nerēāli. Braucot pat ar 5 km stundā tur var mēneša laikā sabojāt visu mašīnas tehnisko stāvokli. Ceļa posma garums aptuveni 120 metri, bet lai tiktu tam pāri ir jaiztur daudz nervu un laika un naudas auto remontiem!!! Bildes ir Google . Rēzeknes saules iela ceļa stāvoklis.
 • Aaa
 • Jevģēnijs Lugovskis
  • Anna

   Anna

   Maltas pagastā nekam nav naudas ne ceļiem, ne ielu apgaismojumam, ne normālām atkritumu tvertnēm, lai varētu šķirot atkritumus un pat silto ūdeni dzīvokļos uz pieciem mēnešiem bija atslēguši

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!