Sūdzību dēlis: Čeku? Protams, tad summai klāt nāks PVN! Es zināju, ka ar nodokļu nomaksu mūsu valstī ir problēmas, bet…

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Čeku? Protams, tad summai klāt nāks PVN! Es zināju, ka ar nodokļu nomaksu mūsu valstī ir problēmas, bet…
Ieva Lūka / LETA

“Labdien! Saprotu, ka ar nodokļu nomaksu mūsu valstī ir problēmas, bet, ka nemaksāšana notiek tik demonstratīvi, mani šokēja.

Sakarā ar elektronikas problēmu savam automobilim, vērsos autoservisā “Autocentrs Jēkabpils”, Neretas ielā 30, Jēkabpils, patīkama attieksme un samēra labs serviss.

Saņēmu auto atslēgas un rēķinu un devos pie kases samaksāt, šoks mani pārņēma brīdī, kad paprasīju čekā iesist rekvizītus. Kasiere uz manu lūgumu automātiski atbildēja: “Ja ir nepieciešams čeks, summai tiks klāt pieskaitīts PVN 21%”. It kā augsta līmeņa autocentrs tirgo arī jaunus automobiļus!

Uzreiz radās jautājums, varbūt arī jaunu auto var iegādāties bez PVN, ja nav nepieciešams čeks?”

Iesūtīja: Rolands