Sūdzību dēlis: Caurā baltmaize – “ekonomija vai diēta?”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! Maza deva humoram. Kad brokastis gribas maizīti ar desu, bet sanāk tikai desa ar maizīti,” raksta Bez Tabu skatītājs Jevgēnijs.

Caurā baltmaize – “ekonomija vai diēta?”
4 komentāri

4 komentāri

 • Iveta

  Iveta

  vienkārši gaiss tika iekšā! tā arī izveidojās caurums...
 • Maija

  Maija

  Ekonomija ražotājam noteikti. Tā ir spēle uz cilvēka psiholoģiju - kukulītis ārēji izskatās liels, pircējs priecīgs par izdevīgu pirkumu. Kad sāk ēst, ierauga patiesību. Lai patiesi izvērtētu pirkumu, jāskatās uz cenu par kilogramu, tāpēc jau piespieda veikalos to norādīt.
  • Dzintars Peipa

   Dzintars Peipa

   Priekš nedaudziem pircējiem tas ir vienreizējs izgājiens.... Skatoties uz to ka atļaujas darīt tālāk, tad vairums tam nepievērš uzmanību....
 • Ilva

  Ilva

  Baltmaize ir pat ļoti zemā kvalitātē, ne tikai
  Gimenes baltmaize, bet visu ražojumi ir kā uzpūsta švamme. Kauns par mūsdienās cepto maizi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!