Sūdzību dēlis: “Briesmīgākā” atrakcija Liepājā – ziņo Bez Tabu skatītājs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

32 komentāri
“Briesmīgākā” atrakcija Liepājā – ziņo Bez Tabu skatītājs!
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs Pēteris sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labvakar! Briesmīgākā atrakcija, ko esmu redzējis Liepājā. Medībās esmu bijis, un nenoliedzu to kā iztikas avotu vai atsevišķos gadījumos kā profesionālu sportu. Bet vai tiešām kas šāds ir jāpiedāvā maziem bērniem kā atrakcija?

Vai tur tiek paskaidrots viss, ko iemāca medniekam, vai morāle tiek saprasta un likumu grāmata nolikta priekšā? Jānītis nākamajā dienā skolā leposies kā zaķim acī trāpījis, un cik tas bija smieklīgi pūces kungam ausī, un sacentīsies ar citiem par to, kurš labāk stirnai kājās var trāpīt. Vai pūces ir medījams dzīvnieks?

Ja jau šādi, tad varbūt tad arī kaķēnus un sunīšus saliekam tur, jo likumā taču teikts (23.12.2003. noteikumi Nr.760 3.2.14. klaiņojoši suņi un kaķi – visu gadu bez īpašnieka piekrišanas;)!

Vēl varētu pieminēt nožogojumu, ko neredzu sānā. Kas liedz kādam netīšām pavirzīt roku uz kreiso pusi un iešaut kādam garām braucošam auto stiklā? Pat vienkāršākie drošības noteikumi tiek pārkāpti, par kuriem var lasīt šeit: https://worldarchery.org/Rules!

Lai gan šī biedrība piemin, ka viss tiek ievērots … Saite uz oficiālo lapu, kur glauni reklamē šo prieku ģimenēm ar atlaidi: https://www.facebook.com/archeryliepaja/ Archery Liepāja! Ar cieņu,Pēteris!”

Foto