Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Komentāri
Braucot, man priekšā spraucās 13. autobuss – nolocīja un saskrāpēja labās puses spoguli un radīja bīstamu situāciju
Foto: Bez tabu skatītājs

“Sveiki, šodien ap pulksten 16.00 braucu ar automašīnu virzienā no Ķīpsalas uz centru pa Vanšu tiltu. Sastrēgums nebija no tiem lielajiem.

Taču, pārbraucot pāri tiltam, braucot pa vidējo joslu, kas ved taisni, man no labās puses ļoti uzstājīgi un pat bīstami no joslas, kas ved nost no tilta, spraucās priekšā 13. autobuss, nolocīja un saskrāpēja mana auto labās puses spoguli, kas radīja bīstamu situāciju, jo es neredzēju, kas notiek man aiz muguras, plus vēl tas, ka man nedeva ceļu.

Skāde nav liela. Taču, cik es atceros no autoskolas laikiem, ka sabiedriskajam transportam ceļš ir jādod, izbraucot no pieturvietas, nevis no joslām. Tā ir pirmā lieta.

Vēl ir tas, ka tieši autobusi, kuri brauc pāri Vanšu tiltam uz centra pusi, it īpaši no rītiem, regulāri nobloķē to joslu, kura griežas nost no tilta, jo autobusi un trolejbusi lien citiem priekšā. Autobusiem esot grafiks, bet es tāpat kā tie cilvēki, kuri brauc sabiedriskajos transportos, gribu nonākt savā galamērķī ātrāk, bet nelienu vai netraucēju citiem kustību.

Un vēl pēdējā lieta, pats arī reizēm braucu ar autobusu un esmu ievērojis reklāmu jaunajos ekrānos, salīdzinot ceļu ar teātri, kur autovadītājus māca neadekvāti neskrietu garām, stāvēt rindā, turpretim paši autobusa šoferi to neievēro.

Tāpēc lūgums Rīgas satiksmei šīs reklāmas parādīt pašiem šoferiem un tad plašākai auditorijai, jo citādāk ir tā kā Dž. Orvela grāmatā, ka visi ir vienlīdzīgi, taču citi ir vienlīdzīgāki.

Manuprāt, “Rīgas satiksmes” transports ir tāds pats satiksmes dalībnieks kā es un jābūt vienlīdzīgiem un saprotošiem.

Iesūtīja: Renalds

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl