Sūdzību dēlis: Braslas iela, kas jau labu laiku gaida remontu

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Braslas iela, kas jau labu laiku gaida remontu

“Labdien! Vēlamies noskaidrot par ceļa remontu Braslas ielā, kas pieder pašvaldībai. Ik dienu pa šo ceļu, kuru pievienojām pielikumā, pārvietojas liels cilvēku un mašīnu skaits, bet ceļi ir briesmīgā stāvoklī. Blakus atrodas stāvlaukums, uzpildes stacija, veikals “Maxima”, Rīgas Tehniskā koledža, liels Biroju centrs un dzīvojamā māja. Šajā posmā nav gājēju celiņa, kas sarežģī pārvietošanu. Ziemā ceļš ir tik slidens, ka bīstami pa to pārvietoties. Mašīnas pārvietojas pa abām joslām, lai izvairītos no bedrēm un negūtu bojājumus. Kā arī veidojas lieli putekļi akmens un smilšu dēļ, no kura ir veidots šis ceļš,” raksta Staņislavs.

“Bez Tabu” skatītājs jautā: “Kādā statusā ir šis ceļš?”