Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Bīstami cimdiņi mazajiem bērnu veikalā “Čibu Čabu”! Tie nav vispār valkājami

“Labdien, mīļais Bez Tabu! Šodien meitiņai iegādājos cimdiņus “Čibu Čabu” veikalā Purvciemā. Atnākot mājās, konstatēju, ka cimdiņi bērnam nav valkājami, jo materiāls (diegi) vienkārši krīt ārā.

Pārvelkot ar roku pār cimdiem vai tos viegli paplucinot, pilna roka paliek ar materiāla sastāvdaļām. Tā kā veikalā iegāju, lai nopirktu pamperu paku un stāvēju jau pie kases (tur arī atrodas vesels stends ar šiem cimdiem), steidzīgi paņēmu tos krāsas dēļ, bet nepapētīju sīkāk, ko vajadzēja izdarīt, jo šie cimdi ir reāli bīstami maziem bērniņiem!!

Vai šādus cimdus vispār drīkst tirgot maziem bērniem un vēl bērnu veikalā?”

Iesūtīja: skatītāja Solvita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • kurmis
  +5 +5 0

  kurmis

  Kāda kvalitāte, tā arī maksā. Vispār jau varēja kašķēties ar veikalu un tad vazāt pa pasauli, nevis par katru purkšķi sūdzēties bez maz vai Briselē! Ar lielgabalu pa zvirbuļiem!
 • Mm
  +4 +4 0

  Mm

  Ejiet uz veikalu un risināt šo situāciju,nevis rakstāt Bez Tabu pirms to pasi mēģināt nokārtot....
 • Dacia
  +3 +3 0

  Dacia

  Nesaprotu,kur bija problēma vispirms doties uz veikalu un atgriezt preci.Veikalam bez vārda runas tāda prece vispār jāizņem no tirdzniecības.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl