Sūdzību dēlis: Bēru vainagi Covid ierobežojumu laikā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

17 komentāri
Bēru vainagi Covid ierobežojumu laikā
ILUSTRATĪVS ATTĒLS / PIXABAY.COM

“Ceturtdien biju aizbraukusi uz pilsētu un ieraudzīju, ka iepirkšanās ierobežojumi ir arī ziedu veikalos. Tad nu tagad aizdomājos, – ko darīt tiem nevakcinētajiem, ja viņiem nomirst (aiziet no šīs dzīves) kāds tuvinieks?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sandra.

“No šī skumjā mirkļa mēs nevaram izvairīties neviens – gan vakcinētie, gan nevakcinētie! Parastos ziedus var iegādāties pārtikas lielveikalos, bet ne sēru pušķus, vainagus… Ko nevakcinētajiem darīt šādā situācijā? Varam jau lūgt iegādāties, pasūtīt kādam vakcinētajam paziņam, bet šis brīdis ir taču katram individuāls pēdējais cieņas un mīlestības apliecinājuma moments!” turpina Sandra.

“Un nevar jau visu arī pielīdzināt lielpilsētu iespējām, mazpilsētās tā jau nav tik lielu iespēju pasūtīt internetā pilnībā visu un vēl lai pieved klāt ko specifisku. Par attālākiem lauku rajoniem pat nerunājot! Pati esmu vakcinējusies. Tas it kā uz mani neattiektos, bet šis skumjais brīdis nebūtu no tiem, kur dalīt vakcinētajos un nevakcinētajos. Situācijas var būt dažādas, kādēļ cilvēki nav vakcinējušies – veselības problēmas, bailes un arī šī lielā vakcinācijas pretinieku kampaņas (pat augstu amatpersonu starpā). Domāju, ka ar šādu jautājumu nākamajos trīs mēnešos nāksies saskarties, būs aktuāls samērā lielai iedzīvotāju daļai (skatoties, kāds ir mūsu vakcinēto procentuālais rādītājs).”

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Vispirms esmu sieviete, tikai pēc tam politiķe!" Ramona Petraviča par erotisko fotosesiju un ažiotāžu

Rīdzinieci medī parādu piedzinēji, pieprasot atmaksāt aizdomīgu parādu

"XS" sērija uz izķeršanu! Autovadītāji noskaitušies, CSDD sistēmā netiekot pie īpašām numurzīmēm; daudzas tiek spekulantiem

“Maxima” kliente: Mani nekonsultēja, jo runāju latviešu valodā

Jelgavas dome ierobežo stāvēšanu pieprasītā stāvlaukumā

Eksperiments: vakcīnskeptiķi akli izplata viltus profilā ievietotu “pasaku”

"Nesaprotu, kā meitenes to dara!" Viktors Buntovskis "X Faktorā" nav pieradis pie grima

"Bērns ļoti pārdzīvoja!" Dusmojas par bērnu neielaišanu "zaļā" režīma pasākumā un veikalā

Kāpēc nekad netīra šo daļu?

Rēzeknieši uzjautrinās, redzot amizanti novietoto soliņu Kovšu ezera teritorijā!

Leģendārā "Maskačkas" cūka un - kāpēc Rīgas pašvaldība nesakopj savu īpašumu

"Auga un ziedēja, nevienam netraucēja!" Bolderājā apsaimniekotāju vaino apstādījumu postīšanā