Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Bauskas “Latvijas Balzams” veikalā balzamam atšķiras korķis! Vēlos noskaidrot, kāpēc ir šāda atšķirība!?
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Labdien! Es esmu iegādājies Bauskas “Latvijas Balzams” veikalā upeņu balzamu un pamanīju, ka atšķiras korķis no iekšpuses, tas bija melns ar sarkanu strīpu, bet jebkuros citos veikalos iegādātais balzams ir bijis vienmēr ar gaišu korķīti.

Man šķiet, ka atšķiras arī konsistence un garšas pazīmes. Vēlos noskaidrot, kāpēc ir šāda atšķirība!?”

Iesūtīja: Raitis

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Latvijas Balzams
  +2 +2 0

  Latvijas Balzams

  Gribam teikt lielu paldies patērētājam par vērību un nomierināt, ka bažām par Balzama īstumu šajā gadījumā nav pamata. “Latvijas balzams” kā ražotājs apstiprina, ka šādi korķi ar svītriņu patiešām tiek iepirkti un pamatā izmantoti “Rīgas Melnā Balzama Element” ražošanai. Taču , tā kā korķa izmērs sakrīt, šis korķis tika izmantots arī atsevišķu “Rīgas Melnā Balzama ar Upeņu garšu” partiju pildīšanā šoruden. Protams, ka mums ir ražošanas dokumenti, kas apstiprina šādas darbības.
  Ja rodas šaubas par kādas dzēriena partijas izcelsmi, jūs vienmēr varat vērsties AS “Latvijas balzams” ar savu iesniegumu un mūsu specialisti izskatīs to un atbildēs.
 • m2
  +1 +1 0

  m2

  Nopietni? Korķis citādāks? jomajo! trakas lietas pasaulē notiek. Ka tas vispār iespējams. Sāc uztraukties, ja saturs atšķiras, bet ne korķis. Pērkot balzāmu Tu pērc korķi vai šmigu?
 • nu nu, čīkstuli!
  0 0 0

  nu nu, čīkstuli!

  Izlasi līdz galam :) Saka, ka garša un saturs ar ir citādāks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl