Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Komentāri
Baby City Toy City pērc ratus un saņem dāvanā krēsliņu! Nopirku, bet piedāvājumu nedabūju
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Zinaīda sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki! Ieraugot akciju Baby City Toy City – pērc Milli ratus un saņem dāvanu par 0,01 centu – barošanas krēsliņu, jutos ļoti ieintriģēta un nopirku ratus šajā veikalā.

Otrā izvēle bija citā, bet akcija darīja savu! Protams, nopērkot ratus – piedāvājumu nedabūju, jo, izrādās, ir nerakstīts apakšpunkts, ka, lai iegūtu krēsliņu, nedrīkst lietot šā veikala atlaižu karti, bet par to nekur nekas nav teikts nevienā brošūrā, kā arī netika par to teikts maksājot!

Jūtos diezgan apkrāpta, un domāju tas ir diezgan krāpnieciski, un ceru citi netiks tā apkrāpti.”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl