Sūdzību dēlis: Automašīna “netraucēti” pārvietojas pa Esplanādes parka teritoriju

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Automašīna “netraucēti” pārvietojas pa Esplanādes parka teritoriju
Foto: Bez Tabu skatītāja

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Gita sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Vakar laika periodā no plkst. 17.00 līdz 18.00 Esplanādē mierīgi stāvēja un nesteidzīgi devās ārā fotoattēlā redzamā mašīna ar numuru FK 5230. Protams, apkārt neviena policista. Ceru, ka sodīs tādu nekauņu, lai neteiktu vairāk! Ar cieņu Gita.”

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kk
  0 0 0

  Kk

  Kaarterjais bezsmadzenju taarps,kas ciriem liek laiziit savas kurpes, kameer pats uzvedas kaa lops. Veel tik truuka, lai kaada maaminja tur ietu ar saviem beerniem, nez ko tad..brauktu virsuu?
 • Ru lops
  0 0 0

  Ru lops

  Tā mašīna katru dienu stāv pie tās kafejnīcas un vizinās pa ietvi

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl