Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Zīme pie Rīgas humanitārās vidusskolas aizliedz tur stāvēt! Kamēr nebija gatavs bērnu laukums, tā nebija!

“Sveiki! Gribēju uzdot jautājumu par zīmi pie Rīgas humanitārās vidusskolas! Kamēr nebija gatavs bērnu laukums, pie skolas nebija tik daudz zīmju, kuras aizliedz tur stāvēt!

Tagad zīme abās ceļa pusēs… Tad rodas jautājums, kur lai tagad liek mašīnu, kad atbrauc pakaļ bērnam uz skolu?

Praktiski tās 7 brīvās vietas visu laiku ir aizņemtas… Varbūt tad vispār visur varēja uzstādīt zīmes ar liegumu stāvēt?”

Iesūtīja: Kaspars

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • mamma
  +5 +4 -1

  mamma

  Kaspar, bet kaut kā taču ir jāatpelna tas dārgais laukums. Kā arī Barona iela taču par baltu velti netika remontēta :)))))) Tāds nu mums ir pilsētas saimnieks, ar īpaši draudzīgu attieksmi pret bērniem un skolēniem (kaulu bezjēdzīgu brīvpusdienu veidā gan zin pamest, puse tā pat neēd :( )
 • ;;;;
  +3 +3 0

  ;;;;

  Skolas jau parasti izvēlas blakus dzīves vietai, līdz ar to nevajadzētu būt nekādām problēmai. Bet ja tā ir kārtējā mamma, kura skolu ir izvēlējusies, pēc principa, lai varētu lielīties draudzenēm, ka bērns mācās centra skolā, tad jāsaka, ka pati vien vainīga. Turklāt, ja tur atļautu stāvēt, tad dēļ bērnu laukuma, diez vai būtu reāli atrast brīvu vietu, tā, kā tāpat nāktos meklēt citu apstāšanās vietu.
 • aaa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl