Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kaut kāds murgs! Vilcienā, kurā ir kondicionieri, tie nemaz nestrādā!”

Vilcienā nedarbojas kondicionieris!
PIXABAY.COM

“Arī logus vaļā dabūt nevar. Šajā karstumā diez kas nu nav!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Sandris.

7 komentāri

7 komentāri

 • durikiem duriku
 • ODIS

  ODIS

  Redzi,vilcienos ar oficiali nav kur strempali izspiest,nerunajot par to otro! I ko,janem lidz savs spainis,velams ar vakuun tad zu satiksmes ministrijas foije,kur iztuksot!
 • Liene Zirne

  Liene Zirne

  Sabiedriskajos autobusos vispar pat logu nevar attaisit jo nofikseti,protams ne visos bet ir paris konkreti. Un tad japriecajas vel ja braucejus soferis palutina at ieslegtu kondicionieri..🤦💁
 • Edgars Ozols
 • bmw
 • Raitis Rikmanis

  Raitis Rikmanis

  vispar japriecajas , ka tie antikvariati vispar uz prieksu kust 😂🤣😂
 • Agnese Marija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!